یکی از موارد مهمی که هر مالک خودرو می‌بایست به آن توجه کند استفاده از ابزار مناسب برای شستشوی بدنه خودرو است. متاسفانه در گذشته و به دلیل فرهنگ غلط استفاده از مواد شوینده خانگی و ابزار نامناسب می‌توانست به رنگ بدنه خودرو را آسیب وارد کند. اما با پشرفت علم و تولید انواع پد‌ها، اسفنج‌‌ها و حوله‌های ضد خط و خش شستشوی بدنه خودرو به مراتب حرفه‌ای تر و راحتر شده است. 

انواع پد و حوله های مایکروفایبر مخصوص پولیش کاری و واکس بدنه در این دسته بندی نیز موجود می باشد. استفاده از این ابزار مخصوص پولیش کاری و واکس بدنه موجب افزایش بازده پولیش و واکس بر روی بدنه  خودرو می شود. شرکت های معتبری مثل سوناکس آلمان و مادرز امریکا در کنار تولید واکس و پولیش خود شروع به تولید ابزار مورد نیاز برای انجام پولیش کاری کرده اند که استفاده از تکنولوژی بالا در ساخت این پد ها و حوله های مایکروفایبر باعث شده این ابزار بیش از پیش مورد توجه خودرو دوستان قرار گیرد. 

همچنین در این دسته بندی انواع مختلف اسفنج مخصوص شست و شوی بدنه موجود می باشد که به طور قابل توجهی تمیزی بدنه خودرو را چند برابر می کند و هیچ گونه خط و خشی را متوجه رنگ بدنه نمی کند. 
فرچه های مخصوص رینگ ، موکت و پارچه موجود در این دسته بندی از جمله ابزاری است که انجام تمیز کاری داخلی و خارجی خودرو را را ساده تر کرده است. 
از دیگر ابزار موجود در این دسته بندی اسفنج های زبر، و پد های گوی شکل و مخروطی شکل است که به آسانی بر روی دستگاه و یا دریل متصل می شود که مخصوص اعمال پولیش بر روی بدنه خودرو و رینگ چرخ به صورت حرفه ای است. 
اسفنج بزرگ شست و شوی بدنه مایکروفایبر سوناکس

اسفنج بزرگ شست و شوی بدنه مایکروفایبر سوناکس

شماره فنی

428100

قیمت : 40,000 تومان


معرفی محصول:اسفنج بزرگ شست و شوی بدنه مایکروفایبر سوناکس با ابعادی نسبتا بزرگ به گونه ای طراحی شده است که به طور خاص برای شست و شوی بدنه خودرو مناسب است. این اسفنج دارای دو سطح متفاوت می‌باشد. سطح کاموا استفاده شده بر روی این اسفنج قدرت جذب کنند..

اسفنج جرم گیر سوناکس

اسفنج جرم گیر سوناکس

شماره فنی

416000

قیمت : 18,000 تومان


معرفی محصول:اسفنج جرم گیر سوناکس با طراحی کاربردی و ساخته شده از موادی با کیفیت برای پاک کردن جرم و لکه های سرسخت از روی سطوح پلاستیکی داخلی ( رسوبات واکس، خراش های ریز و...) بسیار مناسب است. استفاده از این اسفنج همچنین موجب از بین رفتن رسوبات واکس و..

اسفنج شست و شوی همه کاره سوناکس

اسفنج شست و شوی همه کاره سوناکس

شماره فنی

428000

قیمت : 25,000 تومان


معرفی محصول:اسفنج شست و شوی همه کاره سوناکس به طور خاص برای شست و شوی دستی بدنه خودرو تولید شده است. این اسفنج کاربردی سوناکس به گونه طراحی شده است که تمام نیاز شما را برای یک شست و شوی عالی برطرف می‌کند. قسمت خاکستری رنگ این اسفنج دارای سطحی نرم و ل..

اسفنج پولیش خاکستری ضد هولوگرام سوناکس

اسفنج پولیش خاکستری ضد هولوگرام سوناکس

شماره فنی

493241

قیمت : 77,000 تومان


معرفی محصول:اسفنج پولیش خاکستری ضد هولوگرام سوناکس با کیفیت بالا و فوق العاده نرم برای پولیش کاری بدنه خودرو ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.این محصول دارای سطحی بسیار نرم و لطیف و دارای اسفنج ریز می‌باشد که برای صیقل دادن سطح بدنه خودرو مناسب می‌ب..

اسفنج پولیش زبر قرمز سوناکس

اسفنج پولیش زبر قرمز سوناکس

شماره فنی

493100

قیمت : 72,600 تومان


معرفی محصول:اسفنج پولیش زبر قرمز سوناکس برای پولیش کاری سطح بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.سطح این اسفنج با زبری قابل توجهی برای پولیش کاری و از بین بردن خط و خش های عمیق بسیار مناسب می‌باشد. اسفنج پولیش زبر قرمز سوناکس با داشتن ابعادی مناسب و ..

اسفنج پولیش سبز متوسط سوناکس

اسفنج پولیش سبز متوسط سوناکس

شماره فنی

493000

قیمت : 72,600 تومان


معرفی محصول:اسفنج پولیش سبز متوسط سوناکس برای پولیش کاری سطح بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.سطح این اسفنج با زبری متوسط برای پولیش کاری و از بین بردن خط و خش های نه چندان عمیق مناسب می‌باشد.مورد استفاده:اسفنج پولیش سبز متوسط سوناکس را می‌توانید..

اسفنج کاربردی سوناکس

اسفنج کاربردی سوناکس

شماره فنی

417300

قیمت : 24,600 تومان


معرفی محصول:اسفنج کاربردی سوناکس به گونه طراحی شده است که می‌توان از آن برای پولیش کاری و واکس سطوح خارجی خودرو و همچنین برای سطوح پلاستیکی داخلی مانند داشبورد استفاده کرد. قسمت سفید رنگ این اسفنج از فوم تقویت شده ساخته شده است که مناسب برای تمیز کار..

اسفنج کاربردی نرم سوناکس

اسفنج کاربردی نرم سوناکس

شماره فنی

417641

قیمت : 17,000 تومان


معرفی محصول:اسفنج کاربردی نرم سوناکس با سطحی لطیف برای تمیز کردن کلیه سطوح خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.این محصول برای کلیه واکس ها و پولیش ها نیز مناسب می‌باشد. اسفنج کاربردی نرم سوناکس برای کلیه سطوح پلاستیکی، چرم، لاستیک و سطوح رنگی مورد استفاد..

برس تمیز کننده لاستیک مادرز

برس تمیز کننده لاستیک مادرز

شماره فنی

156000

قیمت : 28,000 تومان


معرفی محصول: تمیزی تایر نمایی بسیار جذاب تر به خودرو شما می‌دهد. از این رو شرکت مادرز محصولی را ارائه کرده است که می‌توانید به راحتی تایر وسیله نقلیه خود را شست وشوی دهید. طراحی ارگونومیک ، وزن سبک و دسته راحت برس تمیز کننده لاستیک مادرز کار با ..

برس رینگ چرخ بسیار نرم مادرز

برس رینگ چرخ بسیار نرم مادرز

شماره فنی

155700

قیمت : 33,000 تومان


معرفی محصول:اگر شما از جمله افرادی هستید که به تمیزی و براق بودن رینگ چرخ وسیله نقلیه خود اهمیت می‌دهید، برس رینگ چرخ بسیار نرم مادرز محصولی مناسب برای شما خودرو دوستان خواهد بود. این برس با طراحی منحصر به فرد خود تمامی آلودگی ها و جرم های سر سخت را ..

برس شست و شوی داخل گلگیر دسته بلند مادرز

برس شست و شوی داخل گلگیر دسته بلند مادرز

شماره فنی

155800

قیمت : 39,000 تومان


معرفی محصول:شاید به جرات می‌توان گفت گلگیر خودرو یکی از سخت ترین قسمت های خودرو برای پاک کردن است، این قسمت از وسیله نقلیه شما در تماس با جاده بیشترین جرم ها و آلودگی ها را به خود جذب می‌کند و تمیز کردن آن به مراتب کاری سخت و دشوار است. شرکت مادرز با..

برس شست و شوی مادرز

برس شست و شوی مادرز

شماره فنی

156200

قیمت : 17,000 تومان


معرفی محصول: برس شست و شوی مادرز برای شما خودرو دوستان حرفه ای طراحی شده است تا بتوانید تمام نقاط غیر قابل دسترس را تمیز کنید. برس دو قلو شرکت مادرز با طراحی منحصر به فرد و فرچه قوی اما نرم و بدون خط و خش کمک شایانی به شما برای تمیز کردن گوشه و ..

برس لک بر رینگ چرخ مادرز

برس لک بر رینگ چرخ مادرز

شماره فنی

156100

قیمت : 22,000 تومان


معرفی محصول:گرد و غبار ایجاد شده بر روی رینگ به موجب گرفتن ترمز باعث بروز صدمات زیان باری به رینگ چرخ خودرو شما می‌شود. برس لک بر رینگ چرخ مادرز کمک شایانی به شما خودرو دوستان برای پاک کردن این گرد و غبار از روی رینگ خواهد کرد. دسته این برس به گونه ا..

برس موکت و پارچه مادرز

برس موکت و پارچه مادرز

شماره فنی

155900

قیمت : 22,500 تومان


معرفی محصول:نگهداری و محافظت از قسمت های پارچه ای، موکت سقف و کف داخل خودرو نه تنها باعث تمیزی آن بلکه باعث جلوگیری از پاره شدن و ساییدگی سطوح پارچه ای می‌شود. بنابراین مراقبت منظم از این قسمت ها را نباید فراموش کرد. برس موکت و پارچه مادرز محصولی کار..

بطری اسپری تمیز کننده رینگ مادرز

بطری اسپری تمیز کننده رینگ مادرز

شماره فنی

87932

قیمت : 25,600 تومان


معرفی محصول:بطری اسپری تمیز کننده رینگ مادرز یک محصول بسیار کاربردی برای پر کردن مایع تمیز کننده رینگ به داخل آن و پاشش محلول بر روی سطح رینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است این بطری خالی می‌باشد.مورد استفاده:بطری اسپری تمیز کننده رینگ ماد..

بطری اسپری چربی زدای مادرز

بطری اسپری چربی زدای مادرز

شماره فنی

87532

قیمت : 25,600 تومان


معرفی محصول:بطری اسپری چربی زدای مادرز برای پر کردن مایع چربی زدا و پاشش آن بر روی سطوح چرب بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. به کمک این بطری استفاده از محلول چربی زدا مادرز بسیار آسان می‌گردد.مورد استفاده:بطری اسپری چربی زدای مادرز برای پر کردن ..

بطری اسپری چند منظوره مادرز

بطری اسپری چند منظوره مادرز

شماره فنی

87132

قیمت : 27,000 تومان


معرفی محصول:بطری اسپری چند منظوره مادرز یک محصول کاربردی برای پاشش انواع تمیز کننده ها نظیر شامپو براق کننده مادرز، شامپو شست و شوی کنسانتره مادرز، محلول شوینده رینگ مادرز، محلول چربی زدای مادرز و انواع واکس مادرز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بطری ..

بطری اسپری کننده مایعات اسیدی و باز سوناکس

بطری اسپری کننده مایعات اسیدی و باز سوناکس

شماره فنی

496941

قیمت : 192,400 تومان


معرفی محصول:بطری اسپری کننده مایعات اسیدی و باز سوناکس یک محصولی جدید برای پاشش انواع مایعات روی سطوح مورد استفاده قرار می‌گیرد.لازم به ذکر است حجم این ظرف 1.5 لیتر می‌باشد و قابلیت استفاده تا آخرین قطره را نیز دارد.مورد استفاده:بطری اسپری کننده اسید..

بطری مایع پولیش مادرز

بطری مایع پولیش مادرز

شماره فنی

80000

قیمت : 16,000 تومان


معرفی محصول:بطری مایع پولیش مادرز یک محصول کاربردی و مکمل برای پرکردن مایع پولیش است، محصولات مقرون به صرفه شرکت مادرز مانند پولیش حرفه ای خیلی زبر مادرز 3.785 لیتری از جمله محصولاتی هستند که نیاز به این بطری دارند.مورد استفاده:بطری مایع پولیش مادرز ..

تیغه آب گیر سوناکس

تیغه آب گیر سوناکس

شماره فنی

417400

قیمت : 60,000 تومان


معرفی محصول:تیغه آب گیر سوناکس یک محصول جدید و کاربردی برای جمع آوری آب از روی سطوح شیشه ای و بدنه بسیار مناسب می‌باشد. لبه های سیلیکونی این تیغه به سرعت تمامی آب روی بدنه و شیشه را جمع آوری می‌کند و هیچ گونه خط و خشی بر روی سطوح بدنه و شیشه وارد نمی..

حوله تمیز کننده بدنه مایکروفایبر سوناکس

حوله تمیز کننده بدنه مایکروفایبر سوناکس

شماره فنی

416241

قیمت : 38,000 تومان


معرفی محصول:حوله تمیز کننده بدنه مایکروفایبر سوناکس مناسب برای تمام سطوح رنگی است. این حوله مخصوص تولید شده توسط شرکت سوناکس، با قابلیت جذب رسوبات واکس و یا پولیش از روی بدنه یکی از محصولات کاربردی برای تمامی خودرو دوستان است. استفاده از این حوله مای..

حوله خشک کن مایکرو فایبر مادرز

حوله خشک کن مایکرو فایبر مادرز

شماره فنی

155300

قیمت : 71,600 تومان


معرفی محصول:حوله خشک کن مایکرو فایبر مادرز با طراحی منحصر به فرد و هسته فوم لمینت شده با گوشه های ساتن مانند برای خشک کردن بسیار مناسب می‌باشد. این حوله میتواند 10 برابر وزن خود آب جمع کند و به دلیل اندازه کارآمد این حوله به راحتی میتوان آب جذب شده ر..

حوله مایکروفایبر نانو مادرز

حوله مایکروفایبر نانو مادرز

شماره فنی

155600

قیمت : 39,000 تومان


معرفی محصول:حوله مایکروفایبر نانو مادرز با طراحی منحصر به فرد یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت مادرز است. طراحی دو طرفه این حوله به گونه ای است که از یک طرف برای پاک کردن و از بین بردن جرم ها و از طرف دیگر برای اعمال اسپری واکس، اسپری های تمیز کننده و..

دستمال آب گیر حرفه ای سوناکس

دستمال آب گیر حرفه ای سوناکس

شماره فنی

419200

قیمت : 67,000 تومان


معرفی محصول:دستمال آب گیر حرفه ای سوناکس با سطحی نرم و لطیف برای خشک کردن و از بین بردن قطرات آب بر روی بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.این محصول برای کلیه سطوح رنگی بدنه، سطوح شیشه ای، کروم و آلومینیوم مناسب است.از بین بردن لکه های سمج، حذف قطر..

نمایش 1 تا 24 از 40 (2 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.