این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل انواع پد ، اسفنج ، حوله ، دستمال میکروفایور و برس ها می باشد که اکثرا برای واکس ، پولیش و شستشوی خودرو کاربرد دارند همچنین این ابزار و تجهیزات شست و شو در مصارف خانگی کاربرد دارد. 
انواع پد و حوله های مایکروفایبر مخصوص پولیش کاری و واکس بدنه در این دسته بندی موجود می باشد. استفاده از این ابزار مخصوص پولیش کاری و واکس بدنه موجب افزایش بازده پولیش و واکس بر روی بدنه  خودرو می شود. شرکت های معتبری مثل سوناکس آلمان و مادرز امریکا در کنار تولید واکس و پولیش خود شروع به تولید ابزار مورد نیاز برای انجام پولیش کاری کرده اند که استفاده از تکنولوژی بالا در ساخت این پد ها و حوله های مایکروفایبر باعث شده این ابزار بیش از پیش مورد توجه خودرو دوستان قرار گیرد. 
همچنین در این دسته بندی انواع مختلف اسفنج مخصوص شست و شوی بدنه موجود می باشد که به طور قابل توجهی تمیزی بدنه خودرو را چند برابر می کند و هیچ گونه خط و خشی را متوجه رنگ بدنه نمی کند. 
فرچه های مخصوص رینگ ، موکت و پارچه موجود در این دسته بندی از جمله ابزاری است که انجام تمیز کاری داخلی و خارجی خودرو را را ساده تر کرده است. 
از دیگر ابزار موجود در این دسته بندی اسفنج های زبر، و پد های گوی شکل و مخروطی شکل است که به آسانی بر روی دستگاه و یا دریل متصل می شود که مخصوص اعمال پولیش بر روی بدنه خودرو و رینگ چرخ به صورت حرفه ای است. 


اسفنج بزرگ شست و شوی بدنه مایکروفایبر سوناکس

اسفنج بزرگ شست و شوی بدنه مایکروفایبر سوناکس

شماره فنی
428100

قیمت : 27,800 تومان

معرفی محصول:اسفنج بزرگ شست و شوی بدنه مایکروفایبر سوناکس با ابعادی نسبتا بزرگ به گونه ای طراحی شده است که به طور خاص برای شست و شوی بدنه خودرو مناسب است. این اسفنج دارای دو سطح متفاوت می‌باشد. سطح کاموا استفاده شده بر روی این اسفنج قدرت جذب کنند..

اسفنج جرم گیر سوناکس

اسفنج جرم گیر سوناکس

شماره فنی
416000

قیمت : 15,200 تومان

معرفی محصول:اسفنج جرم گیر سوناکس با طراحی کاربردی و ساخته شده از موادی با کیفیت برای پاک کردن جرم و لکه های سرسخت از روی سطوح پلاستیکی داخلی ( رسوبات واکس، خراش های ریز و...) بسیار مناسب است. استفاده از این اسفنج همچنین موجب از بین رفتن رسوبات واکس و..

اسفنج شست و شوی همه کاره سوناکس

اسفنج شست و شوی همه کاره سوناکس

شماره فنی
428000

قیمت : 19,000 تومان

معرفی محصول:اسفنج شست و شوی همه کاره سوناکس به طور خاص برای شست و شوی دستی بدنه خودرو تولید شده است. این اسفنج کاربردی سوناکس به گونه طراحی شده است که تمام نیاز شما را برای یک شست و شوی عالی برطرف می‌کند. قسمت خاکستری رنگ این اسفنج دارای سطحی نرم و ل..

اسفنج پولیش خاکستری ضد هولوگرام سوناکس

اسفنج پولیش خاکستری ضد هولوگرام سوناکس

شماره فنی
493241

قیمت : 53,700 تومان

معرفی محصول:اسفنج پولیش خاکستری ضد هولوگرام سوناکس با کیفیت بالا و فوق العاده نرم برای پولیش کاری بدنه خودرو ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.این محصول دارای سطحی بسیار نرم و لطیف و دارای اسفنج ریز می‌باشد که برای صیقل دادن سطح بدنه خودرو مناسب می‌ب..

اسفنج پولیش زبر قرمز سوناکس

اسفنج پولیش زبر قرمز سوناکس

شماره فنی
493100

قیمت : 53,700 تومان

معرفی محصول:اسفنج پولیش زبر قرمز سوناکس برای پولیش کاری سطح بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.سطح این اسفنج با زبری قابل توجهی برای پولیش کاری و از بین بردن خط و خش های عمیق بسیار مناسب می‌باشد. اسفنج پولیش زبر قرمز سوناکس با داشتن ابعادی مناسب و ..

اسفنج پولیش سبز متوسط سوناکس

اسفنج پولیش سبز متوسط سوناکس

شماره فنی
493000

قیمت : 53,700 تومان

معرفی محصول:اسفنج پولیش سبز متوسط سوناکس برای پولیش کاری سطح بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.سطح این اسفنج با زبری متوسط برای پولیش کاری و از بین بردن خط و خش های نه چندان عمیق مناسب می‌باشد.مورد استفاده:اسفنج پولیش سبز متوسط سوناکس را می‌توانید..

اسفنج کاربردی سوناکس

اسفنج کاربردی سوناکس

شماره فنی
417300

قیمت : 17,300 تومان

معرفی محصول:اسفنج کاربردی سوناکس به گونه طراحی شده است که می‌توان از آن برای پولیش کاری و واکس سطوح خارجی خودرو و همچنین برای سطوح پلاستیکی داخلی مانند داشبورد استفاده کرد. قسمت سفید رنگ این اسفنج از فوم تقویت شده ساخته شده است که مناسب برای تمیز کار..

اسفنج کاربردی نرم سوناکس

اسفنج کاربردی نرم سوناکس

شماره فنی
417641

قیمت : 83,400 تومان

معرفی محصول:اسفنج کاربردی نرم سوناکس با سطحی لطیف برای تمیز کردن کلیه سطوح خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.این محصول برای کلیه واکس ها و پولیش ها نیز مناسب می‌باشد. اسفنج کاربردی نرم سوناکس برای کلیه سطوح پلاستیکی، چرم، لاستیک و سطوح رنگی مورد استفاد..

برس تمیز کننده لاستیک مادرز

برس تمیز کننده لاستیک مادرز

شماره فنی
156000

قیمت : 26,200 تومان

معرفی محصول: تمیزی تایر نمایی بسیار جذاب تر به خودرو شما می‌دهد. از این رو شرکت مادرز محصولی را ارائه کرده است که می‌توانید به راحتی تایر وسیله نقلیه خود را شست وشوی دهید. طراحی ارگونومیک ، وزن سبک و دسته راحت برس تمیز کننده لاستیک مادرز کار با ..

برس رینگ چرخ بسیار نرم مادرز

برس رینگ چرخ بسیار نرم مادرز

شماره فنی
155700

قیمت : 31,100 تومان

معرفی محصول:اگر شما از جمله افرادی هستید که به تمیزی و براق بودن رینگ چرخ وسیله نقلیه خود اهمیت می‌دهید، برس رینگ چرخ بسیار نرم مادرز محصولی مناسب برای شما خودرو دوستان خواهد بود. این برس با طراحی منحصر به فرد خود تمامی آلودگی ها و جرم های سر سخت را ..

برس شست و شوی داخل گلگیر دسته بلند مادرز

برس شست و شوی داخل گلگیر دسته بلند مادرز

شماره فنی
155800

قیمت : 38,000 تومان

معرفی محصول:شاید به جرات می‌توان گفت گلگیر خودرو یکی از سخت ترین قسمت های خودرو برای پاک کردن است، این قسمت از وسیله نقلیه شما در تماس با جاده بیشترین جرم ها و آلودگی ها را به خود جذب می‌کند و تمیز کردن آن به مراتب کاری سخت و دشوار است. شرکت مادرز با..

برس شست و شوی مادرز

برس شست و شوی مادرز

شماره فنی
156200

قیمت : 15,900 تومان

معرفی محصول: برس شست و شوی مادرز برای شما خودرو دوستان حرفه ای طراحی شده است تا بتوانید تمام نقاط غیر قابل دسترس را تمیز کنید. برس دو قلو شرکت مادرز با طراحی منحصر به فرد و فرچه قوی اما نرم و بدون خط و خش کمک شایانی به شما برای تمیز کردن گوشه و ..

نمایش 1 تا 12 از 40 (4 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.