جستجو بر اساس خودرو

  • تسمه دینام و کولر و هیدرولیک و واترپمپ اصلی تویوتا
    تسمه دینام و کولر و هیدرولیک و واترپمپ اصلی تویوتا تسمه دینام و کولر و هیدرولیک و واترپمپ اصلی تویوتا

تسمه دینام و کولر و هیدرولیک و واترپمپ اصلی تویوتا

تولید کننده اصلی تویوتا (GENUINE)
کد محصول: 90916-02571
موجودی: نا موجود (ارسال رایگان)
حمل رایگان +100 هزار
پرداخت در محل
امکان عودت کالا
تضمین اصالت
سفارشات خاص
توضیحات

معرفی کالا:

قطعه تسمه دینام و کولر و هیدرولیک و واترپمپ اصلی تویوتا از محصولاتی تولیدی اصلی اصلی تویوتا (GENUINE) می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط نیلاکا از یک خرید سریع و با قیمت مناسب بهره مند گردید. در قسمت خودروهای مرتبط می توانید خودروهای مرتبط با این محصول را به دقت بررسی و از انطباق کالای تسمه دینام و کولر و هیدرولیک و واترپمپ اصلی تویوتا با خودروی خود اطمینان حاصل فرمایید شماره قطعه در نقشه انفجاری 16361A می باشد  

تسمه دینام:

یکی از اقلام مصرفی در بیشتر خودروها تسمه دینام است. تسمه دینام موجب عملکرد دینام، واترپمپ، کمپرسور کولر و سیستم فرمان هیدرولیک می‌شود. تسمه دینام  معمولا  یک نوار مارپیچ با شیار‌های خاص بر روی آن است که حول پولی‌های گوناگون ( پولی واتر پمپ، پولی هرزگرد و...) حرکت می‌کند.

تسمه‌ دینام قدرت را به کمپرسور کولر،‌پمپ هیدرولیک  فرمان، پروانه رادیاتور (در خودروهای با پروانه مکانیکی) و پمپ انژکتور انتقال می‌دهد.

یکی از نشانه‌های پارگی تسمه دینام سفت شدن فرمان هیدرولیک است. بنابراین باتوجه به اینکه این قطعه جزو قطعات مصرفی خودرو است بهتر است با توجه به جدول زمان بندی در دفترچه راهنما خودرو و یا مشاهده نشانه‌ها و عیوب بر روی تسمه آن را تعویض نمایید. یکی از این نشانه‌ها صدای قیژ قیژ تسمه دینام در هنگام روشن شدن موتور و یا زمان شتاب گیری آن است.

بهترین زمان تعویض تسمه دینام:

تسمه دینام اغلب بین ۶۰ هزار و ۹۰ هزار کیلومتر پیمایش خودرو دچار نقص فنی و توصیه می‌ شود که آن را قبل از فرا رسیدن این مسافت عوض کنید.

خطرات پاره شدن تسمه دینام :

 از کار افتادن فرمان هیدرولیک ، دینام ، واتر پمپ ، کمپرسور کولر ، و در برخی موارد پیش آمده که تسمه دینام پاره شده و دور فولی سر میلنگ پیچده است و باعث رد کردن یا پاره شدن تسمه تایم شده که خسارتی چند برابر به مالک خودرو زده است.

معرفی تولید کننده:

شرکت تویوتا به عنوان بزرگترین تولید کننده خودرو درجهان با شعار"ارمغان قطعات اصلی، سلامت خودرو شما" همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش مناسب است. این شرکت با رعایت استانداردهای سختگیرانه و توجه به جزئیات و استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولید قطعات اصلی موجب شده تا مشتریانی که از محصولات تویوتا استفاده می کنند فقط امنیت و آرامش در ذهن آنها تداعی شود.

چرا باید از قطعات اصلی تویوتا استفاده کرد؟

قابلیت اطمینان و کیفیت در بلند مدت رمز موفقیت تویوتا می باشد بر این اساس تولید کننده‌گان قطعات اصلی تویوتا (Toyota Genuine Parts) با داشتن تمام مشخصات لازم کیفی تولیدی و مواد اولیه که توسط تویوتا برای بالا بردن ظریب اطمینان و عملکرد خودروهای خود تعیین می‌کند شروع به طراحی و تولید قطعه مورد نظر برای مدل‌های مختلف خودروهای تویوتا می‌کنند. این شرکت‌ها به طور کامل موظف به رعایت تمام ضوابط و شرایط شرکت تویوتا برای تولید قطعه اصلی هستند. بنابراین نظارت و کنترل کیفیت دقیق تویوتا بر روی تولید قطعات اصلی (Toyota Genuine Parts) موجب شده تا این قطعات دارای کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به قطعات غیر اصل که متاسفانه به تعداد زیاد، در بسته بندی‌های متفرقه ارائه می‌گردد، داشته باشد. لذا به دلایل زیر قطعات اصلی دارای قابلیت اطمینان بسیار بالاتری نسبت به قطعات متفرقه دارا می باشند.
1-  دارا بودن تاییدیه های کیفی تویوتا
2-  بسته بندی مناسب و استاندارد
3-  شبکه توزیع متمرکز جهانی
4-  انطباق دقیق کالا با عملکرد خودرو

صرفه اقتصادی در بلند مدت:

هرچند که ممکن است قیمت قطعات غیر اصلی از اصلی ارزانتر باشند اما با یک نگاه کلی می‌توان متوجه شد که صرفه اقتصادی استفاده از قطعات اصلی در بلند مدت بسیار بیشتر است. تولید کننده قطعه غیر اصلی برای کاهش قیمت قطعات و افزایش رقابت پذیری، قطعات را با مواد اولیه با کیفیت پایین تر وکاهش سطح الزامات کیفی شرکت تویوتا تولید می کند لذا این قطعه دارای عملکرد ضعیف تری خواهد بود و ممکن است مصرف کننده به جای یک بار خرید آن قطعه را دو بار یا چند بار دیگر خریداری کند.

مزایای انتخاب و خرید قطعات اصلی تویوتا (Toyota Genuine Parts) :

1-  کاهش میزان استهلاک
2-  بالا بردن عمر مفید خودرو
3-  سازگاری دقیق قطعه جایگزین با قطعه اصلی
4-  کاهش ریسک و هزینه های تعمیر
5-  احساس امنیت و آرامش در هنگام رانندگی

مشاهده ادامه توضیحات
خودروهای سازگار

این محصول با خودروی شما سازگار نیست؟

اگر این کالا با خودروی شما طبق جدول بالا سازگار نیست می توانید با انتخاب خودروی خود از بین سایر محصولات مرتبط کالای منطبق با خودروی خود را انتخاب نمایید.

مشخصات فنی
مشخصات فنی
تولیدکننده اصلی تویوتا (GENUINE)
گروه کالا موتوری، تسمه
ضریب مصرف در خودرو یک عدد
حمل و نقل
وزن بسته 225.75 گرم
هزینه ارسال کل کشور رایگان می‌باشد
شهر تهران پیک فروشگاه
سایر شهرها
پست پیشتاز
ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
پیگیری سفارش
ثبت نام یادآوری رمز ورود خروج