این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل انواع خوش بو کننده ها و ضد عفونی کننده های داخل اتاق خودرو با انواع مختلف بو، رایحه و حجم می باشد.
داخل خودرو محل مناسبی برای رشد میکروب ها و باکتری های خطرناک است. خورده غذاهای بجا مانده در روی صندلی ها و کف پوش خودرو، فضولات و بوی حیوانات خانگی، دود سیگار و... از عواملی هستند که رشد میکروب ها و باکتری ها را دو چندان می کنند. طبق آخرین تحقیقات صورت گرفته این باکتری ها از باکتر های سرویس بهداشتی خطرناک تر است  و در این میان زنان باردار، افراد سالمند، خردسالان و نوزادان بیشتر در معرض این باکتری های خطرناک قرار دارند.  ای.کولی، سالمونلا و استافیلوکوکوس طلایی جزو باکتر های موجود در داخل خودرو هستند. بنابراین با توجه به اهمیت این موضوع می بایست داخل خودرو همانند خارج آن تمیز شود. اسپری های آنتی باکتریال و خوش بو کننده به طور قابل توجه ای این باکتری های خطرناک را از بین خواهند برد و شرایط بهتری را در داخل خودرو ایجاد می کنند.
در این دسته بندی صورت گرفته توسط سایت نیلاکا انواع مختلف خوشبو کننده آنتی باکتریال وجود دارد که علاوه بر از بین بردن بوی نامطبوع از قسمت های داخلی خودرو باعث نابودی و از بین رفتن باکتری ها مضر خواهد شد و با ایجاد رایحه دلنشین داخل خودرو حس رانندگی لذت بخشی به شما خواهد داد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب اسپری خوشبو کننده تهویه مطبوع آنتی باکتریال را مطالعه نمایید. 


اسپری بو بر قوی سوناکس

اسپری بو بر قوی سوناکس

شماره فنی

292241

قیمت : 49,600 تومان


معرفی محصول:استفاده از اسپری بو بر قوی سوناکس باعث از بین بردن بوی سیگار، حیوانات و کلیه بوهای نامطبوع می‌شود. فرمول شیمیایی این محصول به طور کامل تمام بوهای نامطبوع را خنثی می‌کند و با ایجاد رایحه ای دلپذیر و مطبوع، فضای دلچسبی به داخل خودروی شما می..

اسپری بو بر قوی سیمونیز

اسپری بو بر قوی سیمونیز

شماره فنی

SAPP0062A

قیمت : 38,600 تومان


معرفی محصول:مطمئناٌ شما دوست ندارد که داخل خودرو شخصیتان ، بوی نامطبوع دود سیگار و خرده غذای باقی مانده را احساس کنید و یا توسط دیگران به خاطر این بوی بد سرزنش شوید.بو بور قوی سیمونیز به شما کمک خواهد که از شر بوی بد داخل خودرو خلاص شوید و با ایجاد ر..

اسپری بو بر و خوش بو کننده آنتی باکتریال تهویه مطبوع سوناکس

اسپری بو بر و خوش بو کننده آنتی باکتریال تهویه مطبوع سوناکس

شماره فنی

323400

قیمت : 52,000 تومان


معرفی محصول:اسپری تمیز کننده و خوش بو کننده  آنتی باکتریال تهویه مطبوع سوناکس با رایحه لیمو و فرمولی عالی و جدید برای از بین بردن انواع میکروب ها و باکتری های داخل محفظه هواکش مناسب است.سیستم های تهویه مطبوع و دریچه های انتقال هوا به د..

اسپری بو برتهویه مطبوع هولتس

اسپری بو برتهویه مطبوع هولتس

شماره فنی

TEC1

قیمت : 35,000 تومان


معرفی محصول:بوهای نامطبوع در خودرو همیشه به عنوان یک مشکل اساسی در خودرو ها به حساب می‌آید به طوریکه تحمل کردن بوهای زننده در بعضی مواقع بسیار سخت می‌باشد. بوهای بد و نامطبوع در خودرو بر روی تمام لوازم داخلی خودرو نظیر موکت کف، سقف و همچنین پارچه صند..

تمیز کننده سیستم تهویه مطبوع با رایحه بهاری پروتک

تمیز کننده سیستم تهویه مطبوع با رایحه بهاری پروتک

شماره فنی

P6121

قیمت : 37,600 تومان


معرفی محصول:تمیز کننده سیستم تهویه مطبوع با رایحه بهاری پروتک به شما این اطمینان را می دهد که علاوه بری تمیزی هوای داخل خودرو باعث از بین بردن بوی ناخوشایند داخل کابین نیز می شود. استفاده از تمیز کننده سیستم تهویه مطبوع باعث بهبود عملکرد سیستم تهویه ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.