این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل محصولات مورد نیاز برای شستشوی یا کارواش و نگهداری بدنه و چراغ های خودرو اعم از انواع شامپوها، واکس ها، پولیش ها و براق کننده ها به همراه پد و اسفنج های مورد نیاز استفاده از این محصولات می باشد.
این دسته بندی به شما این امکان را می دهد تا تمام محصولات مورد نیاز برای تمیز کاری داخل و خارج خودرو و همچنین نگهه داری بدنه خودرو را به طور کامل در اختیار داشته باشید. شست و شوی بدنه خودرو همواره با تهدیداتی برای رنگ بدنه همراه است زیرا استفاده از مواد شوینده غیر استاندارد و حوله و اسفنج نامرغوب امکان بروز خط و خش بر روی بدنه خودرو را چند برابر می کند. از این رو این دسته بندی شامل انواع شوینده های قوی بدنه خودرو است که علاوه بر رعایت کردن استاندارد های لازم به دلیل مواد تشکیل دهنده آن هیچ گونه آسیبی متوجه محیط زیست نخواهد کرد. همچنین استفاده از پد ها و حوله های حرفه ای هیچ گونه تهدیدی را متوجه رنگ بدنه خودرو نمی کند. 

تاثیرات زیست محیطی مخرب مانند باران اسیدی، شیره درختان، فضولات پرندگان و تابش مستقیم نور خورشید که باعث از بین رفتن و کدر شدن رنگ بدنه خودرو می شوند و همچنین وجود خط و خش های ریز که زیبایی خودرو را تحت الشعاع قرار می دهد بنابراین استفاده منظم از واکس و پولیش های با کیفیت و قدرت بالا علاوه بر تمیزی و برق انداختن موجب محافظت از رنگ بدنه خودرو در برابر این آسیب های زیست محیطی شده و این آسیب های احتمالی را کاهش می دهد. 

از جمله محصولات پرکابرد در این دسته بندی پولیش چراغ است. استفاده از این محصول نه تنها موجب بازسازی کامل چراغ جلو خودرو شده بلکه به طور قابل توجه ای از سطح شیشه چراغ جلو در مقابل آسیب های احتمالی و مات شدن جلوگیری می کند. این روش جایگزین مناسبی  برای تعویض کامل چراغ جلو است. 
همچنین در این دسته بندی انواع مختلف شیشه پاک کن و پولیش پلاستیک وجود دارد که استفاده از آنها در کنار واکس و پولیش موجب تمیزی فوق العاده خودرو می شود. 


این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.