این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل محصولات مورد نیاز برای بهبود عملکرد و تقویت  روغن موتور،بهبود عملکرد روغن گیربکس و درزگیر پوسته گیربکس ، پاک کننده سنسور ها، دریچه گاز، انژکتور، فیلتر هوا و محفظه روغن موتور، تقویت روغن هیدرولیک فرمان و درزگیر محفظه هیدرولیک،بهبود عملکرد بنزین(اکتان بنزین) و تمیز کننده های سیستم سوخت رسانی خودرو ، شوینده داخل رادیاتور و درزگیر رادیاتور خودرو می باشد.
مکمل روغن نوعی ترکیب شیمیایی با ساختار اصلاح شده است که به سیستم اضافه شده و باعث تقویت روغن در آن سیستم می شود. این مکمل ها انواع گوناگونی دارند برای مثال می توان از مکمل روغن موتور برای تقویت و افزایش بازده موتور استفاده کرد و یا از مکمل روغن هیدرولیک جهت افزایش راندمان مایع هیدرولیک استفاده کرد. 
انتخاب مکمل مورد نیاز بسته به شرایط کارکرد خودرو دارد برای مثال اگر احساس کردید که در گیربکس خودرو شما در هنگام تعویض دنده با صدای زوزه همراه است می توانید از مکمل زوزه گیر گیربکس دستی استفاده کنید.
همچنین این دسته بندی شامل انواع شوینده و اسپری تمیز کننده است که با از بین بردن جرم و رسوب باعث بهبود عملکرد سیستم هیدرولیک، موتور، گیربکس، سیستم ترمز و رادیاتور می شود.  بنابراین با توجه به نوع نیاز خود به یکی از مکمل ها و شویند ها به قسمت سیستم مربوطه رفته و نوع محصول را انتخاب کنید. 
برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه کنید.


این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.