این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل انواع محصولات مراقبت و نگهداری از قطعات داخل اتاق خودرو از جمله واکس داشبورد و قطعات پلاستیک ، شستشوی موکت کف و سقف و پارچه های رودری و صندلی،پاک کننده چرم و لطیف کننده چرم می باشد.
شست و شوی داخل خودرو همانند شست و شوی خارج آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وجود باکتری های خطرناک و رشد آنها در داخل خودرو ممکن است موجب بیماری سرنشینان شود بنابراین شست و شوی داخل خودرو می تواند علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه سلامتی سرنشینان را به همراه داشته باشد. 
محصولات موجود در این دسته بندی به گونه ای تقسیم شده است که شما به راحتی می توانید بر اساس نیاز خود نوع محصول را انتخاب کنید. 
این دسته بندی کلی شامل محصولات متنوعی است که  برای تمیز کاری داشبورد، موکت و پارچه داخل خودرو، چرم و روکش صندلی ها و سطوح پلاستیکی  اختصاص داده شده است. 
سایت نیلاکا با انتخاب معتبر ترین برند های جهان و مورد تایید در انتخاب و خرید این محصولات مراقبتی خودرو توانسته است مسیر انتخاب و خرید را برای شما ساده تر کند. 
همچنین سعی بر آن شده است که علاوه بر توضیخ محصول و روش استفاده، فیلم نحوه مصرف محصول برای شما به نمایش گذاشته شود تا به راحتی بتوانید محصول خریداری شده را در منزل و یا پارکینگ شخصی خود اعمال کنید و از زیبایی داخلی خودرو خود لذت ببرید. 


این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.