در ساخت رینگ خودرو از فلزات آلیاژی، منیزیم، آلومینیم، استیل و ... استفاده می‌شود. این فلزات براق، سبک، مقاوم و البته با هدایت حرارتی بالا می‌باشند. جرم‌های جاده‌ای، نمک، قیر، تابش مستقیم نور خورشید، باران اسیدی و برخورد سنگ ریزه می‌تواند به طور جدی به سطح رینگ آسیب وارد کند. با توجه به اینکه رینگ نقش مهمی در زیبایی ظاهری خودرو دارد بنابراین بهتر است به طور خاص از آن نگهداری و مراقبت شود. برای نگهداری رینگ و تایر خودرو باید از محصولاتی استفاده کرد که مخصوص این کار طراحی و تولید شده اند.

محصولات موجود در این دسته بندی مخصوص شست و شوی حرفه ای، پولیش کاری و واکس رینگ خودرو است. انواع پولیش‌های مختلف نظیر پولیش کروم، پولیش آلومینیوم، پولیش استیل برای انواع رینگ ها به شما این امکان را می‌دهد که بر اساس جنس رینگ خودرو نوع پولیش را انتخاب کنید. استفاده از اسفنج های مخصوص شست و شو، پد ها و حوله های پولیش موجود در این دسته موجب تمیز کاری حرفه ای و بدون بروز خط و خش بر روی رینگ را برای شما فراهم می کند. 
همچنین انواع واکس های حرف ای موجود در این دسته بندی برای براق کردن و محافظ از رینگ خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. 
براق کننده های لاستیک از جمله محصولات موجود در این دسته بندی است. استفاده از این محصولات موجب محافظت از سطح لاستیک و جلوگیری از کدر شدن در اثر تابش مستقیم نور خورشید می شود. 


این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.