این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل محصولات مورد نیاز برای شستشوی و نگهداری رینگ و لاستیک خودرو اعم از انواع شامپوها ، پولیش های مخصوص رینگ های آلومینیومی ، کرومی و استیل و براق کننده لاستیک به همراه پد و اسفنج و برس های مورد نیاز برای تمیزی رینگ و لاستیک است. 
رینگ خودرو همواره در معرض آسیب های جدی قرار دارد. جرم های جاده ای، برخورد سنگ، باران اسیدی و فضولات پرندگان، گرد خاک ترمز و ... از جمله عواملی است که موجب کثیفی، بروز خط و خش و کدر شدن سطح رینگ خودرو شده. با توجه به اینکه رینگ خودرو یکی از ارکان اصلی زیبایی خودرو است، نگهداری، حفظ و تمیزی آن از اهمیت ویژه ای برخودار است. 
محصولات موجود در این دسته بندی مخصوص شست و شوی حرفه ای، پولیش کاری و واکس رینگ خودرو است. انواع پولیش هایی مختلف نظیر پولیش کروم، پولیش آلومینیوم، پولیش استیل برای انواع رینگ ها به شما این امکان را میدهد که بر اساس جنس رینگ خودرو نوع پولیش را انتخاب کنید. استفاده از اسفنج های مخصوص شست و شو، پد ها و حوله های پولیش موجود در این دسته موجب تمیز کاری حرفه ای و بدون بروز خط و خش بر روی رینگ را برای شما فراهم می کند. 
همچنین انواع واکس های حرف ای موجود در این دسته بندی برای براق کردن و محافظ از رینگ خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. 
براق کننده های لاستیک از جمله محصولات موجود در این دسته بندی است. استفاده از این محصولات موجب محافظت از سطح لاستیک و جلوگیری از کدر شدن در اثر تابش مستقیم نور خورشید می شود. 


این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.