این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل روغن ترمز یا مایع ترمز مورد استفاده در خودرو می باشد.
روغن ترمز مایعی تراکم ناپذیر است و  وظیفه انتقال فشار هیدرولیکی از پمپ ترمز به سیلندر ترمز را بر عهده دارد که در نهایت موجب فشار لنت ترمز بر دیسک یا کاسه ترمز و در نتیجه توقف خودرو می شود.
روغن ترمز بر اساس ساختار شیمیایی آن به دو دسته تقسیم می شود:
1-روغن ترمز بر پایه گلیکول: 
ساختار شیمیایی این روغن ترمز بر پایه گلیکول است. روغن ترمز های DOT3 ، DOT4 و DOT 5.1 جز این دسته به حساب می آیند که از پر‌مصرف ‌ترین روغن ترمز‌ها‌ در بین خودرو‌های سواری شناخته می‌شوند. روغن ترمز های تولید شده بر پایه گلیکول خاصیت جذب رطوبت را دارند که در در نتیجه موجب جلوگیری از زنگ زدگی قطعات داخلی سیستم ترمز می شود. بنابراین با جذب رطوبت این مایع به مرور زمان خاصیت خود را از دست داده و باید تعویض شود. توصیه می شود از ترکیب روغن ترمز ها با یکدیگر خودداری کنید و در صورت تعویض از یک نوع به نوع دیگر حتما مخزن روغن ترمز را به طور کامل تخلیه کنید. 
2-روغن ترمز بر پایه سیلیکون:
ساختار شیمیایی این روغن ترمز بر پایه سیلیکون است. روغن ترمز DOT 5 جز این دسته است که قابليت جذب رطوبت را ندارد و دماي جوش بسيار بالايي را دارد. همچنين این روغن ترمز قابليت ادغام با انواع ديگر روغن ترمزها مانند Dot4, Dot3 را ندارد. هرگز نباید از روغن Dot5 در خودروهای با سیستم ترمز ABS (ضد قفل) استفاده کرد. این روغن ترمز بیشتر برای استفاده در ماشین آلات نظامی طراحی و تولید شده است. برای مثال خودروها و یا نفربرهایی که به مدت طولانی در سوله های نظامی نگهداری می­شوند و نیاز به مراقبت از آنها نیست و در صورت احتیاج از آن ها استفاده می شود.
درصورت نیاز به اطلاعات بیشتردر مورد روغن ترمز به مطلب 
روغن ترمز – راهنمای انتخاب و خرید روغن ترمزمراجعه نمایید.روغن ترمز اصلی تویوتا DOT-3

روغن ترمز اصلی تویوتا DOT-3

شماره فنی

80010-08823

قیمت : 18,200 تومان


معرفی محصول:روغن ترمز دات 3 تویوتا با عملکردی بالا و مقاوم در برابر دمای بالا موجب بهبود عملکرد سیستم ترمز خودرو شما می شود. ترکیب پلی گلیکول موجود در این محصول باعث کاهش بخارات سمی در سیستم ترمز درترمز های ناگهانی می شود. ویژگی ها:• افزایش طول ..

روغن ترمز الف DOT-4 مدل FRELUB 650 حجم 250 میلی لیتر

روغن ترمز الف DOT-4 مدل FRELUB 650 حجم 250 میلی لیتر

شماره فنی

NIL-424-004

قیمت : 11,600 تومان


معرفی محصول:قطعه روغن ترمز الف DOT-4 مدل FRELUB 650 حجم 250 میلی لیتر از محصولات تولیدی الف (TOTAL) می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی کالا..

روغن ترمز توتال DOT-4 مدل HBF4

روغن ترمز توتال DOT-4 مدل HBF4

شماره فنی

NIL-424-003

قیمت : 16,800 تومان


معرفی محصول:قطعه روغن ترمز DOT-4 سینتتیک مدل HBF4 توتال 500 میلی لیتر از محصولات تولیدی توتال (TOTAL) می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی کالا تو..

روغن ترمز فومن شیمی آبی DOT-4

روغن ترمز فومن شیمی آبی DOT-4

شماره فنی

NIL-424-001

قیمت : 6,800 تومان


معرفی محصول:قطعه روغن ترمز فومن شیمی آبی DOT-4 از محصولاتی تولیدی فومن شیمی می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط نیلاکا از یک خرید ..

روغن ترمز فومن شیمی زرد DOT-3

روغن ترمز فومن شیمی زرد DOT-3

شماره فنی

NIL-424-002

قیمت : 5,400 تومان


معرفی محصول:قطعه روغن ترمز فومن شیمی زرد DOT-3 از محصولاتی تولیدی فومن شیمی می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط نیلاکا از یک خرید س..

روغن ترمز پریستون DOT-3

روغن ترمز پریستون DOT-3

شماره فنی

AS400Y

قیمت : 21,000 تومان


معرفی محصول:روغن ترمز دات 3 پریستون با عملکردی بالا و مقاوم در برابر دمای بالا موجب بهبود عملکرد سیستم ترمز خودرو شما می شود. ترکیب پلی گلیکول موجود در این محصول باعث کاهش بخارات سمی در سیستم ترمز درترمز های ناگهانی می شود. ویژگی ها:• افزایش طول..

روغن ترمز پریستون DOT-4

روغن ترمز پریستون DOT-4

شماره فنی

AS800Y

قیمت : 25,000 تومان


معرفی محصول:روغن ترمز دات 4 پریستون، با کیفیت بالا و مقاوم در برابر دمای بالا به گونه ای طراحی و فرموله شده است که از جوش آمدن روغن در دماهای بالای سیستم ترمز جلوگیری می کند. ترکیب پلی گلیکول موجود در این محصول باعث کاهش بخارات سمی در سیستم ترمز درتر..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.