این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل انواع روغن های هیدرولیک مورد استفاده در خودرو از جمله روغن های هیدرولیک فرمان می باشد.
روغن هیدرولیک فرمان یا به اصطلاح مایع هیدرولیک مایعی با خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد است که علاوه بر روانکاری قطعات داخلی سیستم هیدرولیک فرمان، باعث انتقال قدرت از سیستم فرمان به چرخ های جلو خودرو می شود.
در واقع روغن هیدرولیک به راننده این امکان را می دهد که با صرف کمترین انرژی سیستم فرمان و در نتیجه جهت حرکت خودرو را کنترل کند.
بیشتر روغن های هیدرولیک فرمان بر پایه روغن های مینرال و سنتتیک تولید می شوند که با افزودن مکمل های ویژه ای به آن مانند مکمل ضد خوردگی، مکمل ضد فشار و مکمل جلوگیری از تشکیل کف و… موجب افزایش کارایی و بهبود عملکرد آن در داخل سیستم هیدرولیک فرمان خودرو می شود.
بنابراین با توجه به نقش مهم روغن هیدرولیک فرمان در کنترل و هدایت خودرو راننده باید از شرایط و عملکرد روغن  هیدرولیک فرمان آگاهی کامل داشته باشد و در صورت لزوم و در بازه های زمانی تعیین شده توسط سازنده خودرو اقدام به تعویض روغن هیدرولیک فرمان بر اساس دفترچه راهنما خودرو بکند. 
روغن هیدرولیک فرمان به مرور زمان خاصیت ضد خوردگی و انتقال قدرت خود را از دست می دهد و همچنین به دلیل وجود رسوب و براده های آهن ممکن است دچار آلودگی شود که این امر سبب ایجاد فشار مضاعف بر روی پمپ هیدرولیک شده و ممکن است در نهایت منجر به سوختن آن شود.
بنابراین تعویض به موقع روغن هیدرولیک فرمان و استفاده از روغن هیدرولیک فرمان مرغوب  موجب افزایش طول عمر سیستم هیدرولیک فرمان می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روغن هیدرولیک فرمان این
مقاله و در مورد نحوه  تخلیه کامل روغن هیدرولیک فرمان این مقاله را مطالعه نمایید.


روغن هیدرولیک آسیایی پریستون

روغن هیدرولیک آسیایی پریستون

شماره فنی

4357

قیمت : 0 تومان


معرفی محصول:روغن هیدرولیک آسیایی پریستون، به طور خاص برای خودروهای آسیایی مانند هوندا، آکورا، تویوتا، لکسوس، مزدا، کیا، هیوندا و تمامی تولید کنندگان آسیایی خودرو، تولید شده است. این روغن با کیفیت و تمام سنتتیک باعث عملکرد فوق العاده سیستم فرمان در سر..

روغن هیدرولیک اروپایی پریستون

روغن هیدرولیک اروپایی پریستون

شماره فنی

4285

قیمت : 0 تومان


معرفی محصول:روغن هیدرولیک اروپایی پریستون، به طور خاص برای خودروهای اروپایی مانند مرسدس بنز، آئودی، بی ام و، رنو، آلفارومئو، فلکس واگن و تمامی تولید کنندگان اروپای خودرو، تولید شده است. این روغن با کیفیت و تمام سنتتیک باعث عملکرد فوق العاده سیستم فرم..

روغن هیدرولیک نشت گیر جعبه فرمان پریستون

روغن هیدرولیک نشت گیر جعبه فرمان پریستون

شماره فنی

AS262Y

قیمت : 31,800 تومان


معرفی محصول:روغن هیدرولیک نشت گیر جعبه فرمان پریستون حاوی ترکیبات کلیدی است که باعث بهبود عملکرد سیستم هیدرولیک می شود. روغن هیدرولیک نشت گیر جعبه فرمان پریستون ساخته شده از روغن های با کیفیت است و مکمل های اضافه شده به این روغن هیدرولیک باعث شده است..

مکمل پرقدرت سیستم هیدرولیک پروتک

مکمل پرقدرت سیستم هیدرولیک پروتک

شماره فنی

P2161

قیمت : 17,400 تومان


معرفی محصول:مکمل پرقدرت سیستم هیدرولیک پروتک فرمولی نوآورانه و بر پایه آخرین تکنولوژی نانو تولید شده است. این مکمل ضد ساییدگی، با ایجاد یک لایه محافظ بر روی سطح روغن هیدرولیک به طور قابل توجهی از تمامی قسمت های داخلی سیستم هیدرولیک در برابر خوردگی و ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.