این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل تمامی روغن های گیربکس اتومات ، CVT و گیربکس های دستی خودرو می باشد.

انتخاب و خرید روغن گیربکس بسته به نوع گیربکس خودرو متفاوت است، بنابراین می توان روغن گیربکس را به دو دسته کلی تقسیم کرد.
1-روغن گیربکس دستی:
این روغن گیربکس برای خودروهایی مناسب است که گیربکس آنها به صورت دستی عمل می کند. نام های دیگر روغن گیربکس دستی، روغن دنده و واسکازین است که بر روی بطری آن عبارت MTF درج شده است. فاکتور مهم در انتخاب روغن گیربکس دستی شاخص گرانروی  SAE و شاخص API است. شاخص گرانروی نشان دهنده غلظت روغن گیربکس دستی است که به عنوان مثال به صورت 75w-90 بر روی بطری مشخص است و شاخص API که بصورت  GL-4 و GL-5 بر روی بطری درج شده است که بیان گر کیفیت روغن گیربکس دستی است. 
2- روغن گیربکس اتوماتیک:
این روغن گیربکس مخصوص خودروهایی با گیربکس اتوماتیک است. بر روی بطری این روغن گیربکس عبارت ATF درج شده است که نشان می دهد این روغن گیربکس مختص خودروهایی با گیربکس اتوماتیک است. 
در انتخاب نوع روغن گیربکس اتوماتیک باید به نوع استاندارد ذکر شده برای روغن گیربکس سازگار با نوع گیربکس اتوماتیک که توسط شرکت سازنده خودرو تعیین می شود، توجه کرد. همچنین  برای گیربکس های اتوماتیک از نوع DCT وCVT  از روغن گیربکس های اتوماتیک مربوط به این گیربکس ها استفاده کنید.
درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد روغن گیربکس این مقاله را مطالعه نمایید.   


روغن گیربکس اتوماتیک ادینول ATF D III مدل XN PLUS YELLOW سینتتیک 1 لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک ادینول ATF D III مدل XN PLUS YELLOW سینتتیک 1 لیتری

شماره فنی

4071L

قیمت : 38,200 تومان


معرفی محصول:  روغن گیربکس اتوماتیک سینتتیک XN PLUS YELLOW ادینول با عملکردی بالا  از پیشرفته ترین فرمول های شیمیایی  و مهندسی شده در جهان بهره گرفته است.بهبود شاخص گرانروی ،حفظ عملکرد مطلوب گیربکس در دور های بالا ،افزایش طول عمر قطعات..

روغن گیربکس اتوماتیک ادینول ATF D III مینرال 1 لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک ادینول ATF D III مینرال 1 لیتری

شماره فنی

4051L

قیمت : 22,000 تومان


روغن گیربکس اتوماتیک مینرال ادینول ATF D IIIتوسط نیلاکا از گروه اقلام مصرفی بصورت فروش آنلاین عرضه می گردد استاندارد های مورد استفاده :   خودرو استاندارد خودرو ساز ..

روغن گیربکس اتوماتیک ادینول ATF D VI مدل XN PLUS سینتتیک 1 لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک ادینول ATF D VI مدل XN PLUS سینتتیک 1 لیتری

شماره فنی

4061L

قیمت : 38,200 تومان


معرفی محصول: روغن گیربکس اتوماتیک ADDINOL ATF XN PLUS یکی از پر قابلیت تریت روغن گیربکس های ساخته شده بر پایه ترکیبات مصنوعی نفتی می باشد. این روغن اختصاصا برای گیربکس های اتوماتیک مدرن ساخته شده در سالهای اخیر می باشد و مورد تایید بالاترین استاندارد..

روغن گیربکس اتوماتیک ادینول SP-IV مدل XN LV سینتتیک 1 لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک ادینول SP-IV مدل XN LV سینتتیک 1 لیتری

شماره فنی

4081L

قیمت : 37,300 تومان


معرفی محصول:  روغن گیربکس اتوماتیک سینتتیک ATF XN LV/SP-IV ادینول با عملکردی بالا از پیشرفته ترین فرمول های شیمیایی  و مهندسی شده در جهان بهره گرفته است.بهبود شاخص گرانروی ،حفظ عملکرد مطلوب گیربکس در دور های بالا ،افزایش طول عمر قطعات گیر..

روغن گیربکس اتوماتیک الف  مدل ELFMATIC CVT سینتتیک یک لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک الف مدل ELFMATIC CVT سینتتیک یک لیتری

شماره فنی

NIL-369-009

قیمت : 50,800 تومان


معرفی محصول:قطعه روغن گیربکس اتوماتیک الف مدل ELFMATIC CVT سینتتیک یک لیتری از محصولاتی تولیدی الف (ELF) می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شد..

روغن گیربکس اتوماتیک الف  مدل ELFMATIC DCT MV سینتتیک یک لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک الف مدل ELFMATIC DCT MV سینتتیک یک لیتری

شماره فنی

NIL-369-010

قیمت : 50,800 تومان


معرفی محصول:قطعه روغن گیربکس اتوماتیک الف مدل ELFMATIC DCT MV سینتتیک یک لیتری از محصولاتی تولیدی الف (ELF) می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی..

روغن گیربکس اتوماتیک الف  مدل ELFMATIC IID سینتتیک یک لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک الف مدل ELFMATIC IID سینتتیک یک لیتری

شماره فنی

NIL-369-014

قیمت : 24,200 تومان


قطعه روغن گیربکس اتوماتیک الف مدل ELFMATIC IID سینتتیک یک لیتری از محصولاتی تولیدی الف (ELF) می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط ..

روغن گیربکس اتوماتیک الف  مدل ELFMATIC IIIH سینتتیک یک لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک الف مدل ELFMATIC IIIH سینتتیک یک لیتری

شماره فنی

NIL-369-013

قیمت : 24,200 تومان


قطعه روغن گیربکس اتوماتیک الف مدل ELFMATIC IIIH سینتتیک یک لیتری از محصولاتی تولیدی الف (ELF) می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط..

روغن گیربکس اتوماتیک الف  مدل ELFMATIC J6 سینتتیک یک لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک الف مدل ELFMATIC J6 سینتتیک یک لیتری

شماره فنی

NIL-369-011

قیمت : 45,400 تومان


معرفی محصول:قطعه روغن گیربکس اتوماتیک الف مدل ELFMATIC J6 سینتتیک یک لیتری از محصولاتی تولیدی الف (ELF) می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده..

روغن گیربکس اتوماتیک تاپ وان CVT سینتتیک 1 لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک تاپ وان CVT سینتتیک 1 لیتری

شماره فنی

13368

قیمت : 37,800 تومان


معرفی محصول: روغن گیربکس فول سنتتیک شرکت تاپ وان برای گیربکس های( CVT)  به گونه ای طراحی شده که در مقابل اکسید شدن، خوردگی و سایش مقاومت بالایی داشته باشد. روغن گیربکس فول سنتتیک تاپ وان CVT مخصوص گیربکس های انتقال قدرت پیوسته مطابق با آخرین اس..

روغن گیربکس اتوماتیک تاپ وان DCT دو کلاچه سینتتیک 1 لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک تاپ وان DCT دو کلاچه سینتتیک 1 لیتری

شماره فنی

13051

قیمت : 68,200 تومان


معرفی محصول:روغن گیربکس اتوماتیک فول سنتتیک DCT  شرکت تاپ وان برای گیربکس های دو کلاچه (DCT ) طراحی و تولید شده است. این روغن گیربکس با رعایت کردن استانداردهای اکثر خودرو سازان روغن گیربکس قابل اطمینان برای استفاده در خودرو است. مکمل های بکار رف..

روغن گیربکس اتوماتیک تاپ وان LIFETIME ATF نیمه سینتتیک 1 لیتری

روغن گیربکس اتوماتیک تاپ وان LIFETIME ATF نیمه سینتتیک 1 لیتری

شماره فنی

13401

قیمت : 22,500 تومان


معرفی محصول:روغن گیربکس فول سنتتیک (LIFETIME ATF  ) شرکت تاپ وان، یکی از آخرین مدل های روغن گیربکس اتوماتیک تولید شده توسط  این شرکت می باشد. روغن گیربکس فول سنتتیک  (LIFETIME ATF  ) به گونه ای مهندسی شده است که تمام استانداردها و..

نمایش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.