جستجو بر اساس خودرو

  • فیلتر بنزین پژو و سمند فلزی پرفلکس

فیلتر بنزین پژو و سمند فلزی پرفلکس

تولید کننده پرفلکس (PURFLUX)
کد محصول: EP145
موجودی: در انبار
قیمت کالا 14,000 تومان
حمل رایگان +100 هزار
پرداخت در محل
امکان عودت کالا
تضمین اصالت
سفارشات خاص
توضیحات

معرفی محصول:

قطعه فیلتر بنزین پژو و سمند فلزی پرفلکس از محصولات تولیدی پرفلکس می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط نیلاکا از یک خرید سریع و با قیمت مناسب بهره مند گردید. در قسمت خودروهای مرتبط می توانید خودروهای مرتبط با این محصول را به دقت بررسی و از انطباق کالای فیلتر بنزین فلزی بوریس با خودروی خود اطمینان حاصل فرمایید این کالا به صورت اختصار مناسب برای خودروهای سمند, سمند EF7, سمند LX, سمند SE بهینه, پژو 206 SD-V2, پژو 206 SD-V20, پژو 206 SD-V8, پژو 206 SD-V9, پژو 206 تیپ2, پژو 206 تیپ3, پژو 206 تیپ5, پژو 206 تیپ6, پژو 405 2000-GLX, پژو 405 GLI, پژو 405 GLX-بنزینی, پژو 405 GLX-گازسوز, پژو 405 SLX, پژو پارس, پژو پارس ELX, پژو پارس LX, پژو پارس سال, پژو پارس گیربکس اتوماتیک-LX, رنو ال90 E1, رنو ال90 E2, رنو ال90 پیکاپ, رنو ال90 تندر پارس, رنو ال90 گیربکس اتوماتیک می باشد 

نفش فیلتر بنزین و صافی سوخت در سیستم سوخت رسانی موتور خودرو:

ذرات معلق و مخرب در مخازن سوخت (جایگاه پمپ بنزین)، تکه های فلزی و پلاستیکی حاصل از فرسایش قطعات و شلنگ‌های نازل سوخت، ذرات پوسیده و جدا شده باک و لوله‌های بنزین اتومبیل همه ناخالصی هایی هستند که باید توسط فیلتر بنزین و صافی بنزین قبل از رسیدن به سیستم پاشش سوخت(انژکتور) از سوخت جدا شوند.صافی سوخت مانند فیلتر عمل می کند تا ذرات درشت وارد پمپ بنزین نشود . فیلتر بنزین بعد از این صافی در سیستم انتقال سوخت نصب می شود که باید به صورت دوره ای تعویض شود.

چرا تعویض فیلتر بنزین و صافی سوخت دارای اهمیت ویژه‌ای است؟

وجود فیلتر بنزین به خصوص برای موتور‌های انژکتوری یکی از موارد مهم و ضروری است. با توجه به پاشش سوخت در این نوع موتور‌ها و وجود هر گونه ذرات آلاینده باعث مختل شدن سیستم سوخت رسانی شده و در نتیجه آسیب‌های زیان باری را متوجه پمپ سوخت می‌کند. هرچند که زمان تعویض فیلتر بنزین به نوع سوخت، کیفیت و خلوص آن بستگی دارد ولی بهتر است در هر 20 هزار کیلومتر این فیلتر تعویض شود. ولی با توجه به ناخالصی‌های بنزین موجود در کشورمان بهتر است در زمان تعویض روغن موتور فیلتر بنزین را نیز تعویض کنید. 

در صورت مشاهده علائم زیر ممکن است فیلتر بنزین کثیف شده باشد و می‌بایست تعویض شود:

سخت روشن شدن خودرو و نیاز به استارت متوالی

پایین آمدن قدرت و شتاب خودرو

ریب زدن موتور

تغییر صدای پمپ بنزین

مشاهده ادامه توضیحات
خودروهای سازگار

این محصول با خودروی شما سازگار نیست؟

اگر این کالا با خودروی شما طبق جدول بالا سازگار نیست می توانید با انتخاب خودروی خود از بین سایر محصولات مرتبط کالای منطبق با خودروی خود را انتخاب نمایید.

مشخصات فنی
مشخصات فنی
تولیدکننده پرفلکس (PURFLUX)
گروه کالا فیلتر
جنس آلومینیوم
کشور سازنده ایران
حمل و نقل
وزن بسته 4,935.00 گرم
هزینه ارسال مطابق با تعرفه روش حمل
شهر تهران پیک فروشگاه
سایر شهرها
پست پیشتاز
ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
پیگیری سفارش
ثبت نام یادآوری رمز ورود خروج