این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل تمامی مکمل های سوخت از جمله اکتان بنزین یا اکتان بوستر خودرو می باشد.
عدد اکتان در واقع مقیاسی است برای نشان دادن مقاومت بنزین یا دیگر سوخت‌ها در مقابل گرما، فشار و شروع احتراق خود بخود در محفظه احتراق است. هنگامي كه مخلوط سوخت و هوا كه ماده‌ای با قابليت اشتعال بالاست به علت تراكم زودتر از جرقه شمع، محترق می شود و موتور دچار كوبش می شود چون قبل از اينكه پيستون به بالاترين نقطه خودش برسد وسط راه و با نيروی مخالف آن را به پايين می راند كه دليل اين كوبش هم همين است يعنی عدد اكتان بنزين پايين است و اين ضربه می تواند صدماتی  به قطعاتی از موتور از جمله گژن‌پين، پيستون، شاتون و … وارد کند. توانايی متراكم شدن سوخت قبل از احتراق خود‌به خودی را عدد اكتان می گويند. يكي از راههای بالا بردن قدرت و توان خروجي موتور خودروها، بالا بردن نسبت تراكم آنهاست، اما اين امر تنها با بالا بردن توان مقابله سوخت در برابر خودسوزی (احتراق خودبه خودي) در اثر متراكم شدن به‌ دست می آيد.
بنابراین با توجه به اهمیت موضوع و آسیب های احتمالی به موتور به دلیل احتراق زودتر از موعد سوخت پیشنهاد می شود از مکمل اکتان جهت تقویت بنزین استفاده شود. 
استفاده منظم از محصولات این دسته بندی کمک شایانی به افزایش عدد اکتان و تقویت بنزین خواهد کرد.
در صورت لزوم به کسب اطلاعات بیشتر در مورد عدد اکتان این مقاله را مطالعه نمایید. 

اکتان بنزین پریستون

اکتان بنزین پریستون

شماره فنی
AS740

قیمت : 22,900 تومان

معرفی محصول:تقویت کننده عدد اکتان بنزین پریستون باعث افزایش عدد اکتان بنزین می شود. پاک سازی و افزایش عملکرد انژکتور، کاهش قابل ملاحظه مصرف سوخت و همچنین از بین بردن ضربه های موتور از ویژگی های استفاده از این محصول است. این محصول در بنزین های بدون سر..

اکتان بوستر نیترو متان ناس

اکتان بوستر نیترو متان ناس

شماره فنی
12010

قیمت : 71,500 تومان

معرفی محصول: اکتان بوستر+نیترو متان ناس  یک مکمل مخلوط شده با MMT دارای  عملکرد افزایش قدرت ، همراه با نیترو متان و روانکار مخصوص توسعه یافته برای موتور های با عمکرد و کارایی بالا. ویژگی های محصول :  بهبود مسافت پیموده شده توسط بنزین ح..

اکتان بوستر گام اوت

اکتان بوستر گام اوت

شماره فنی
800001706

قیمت : 21,000 تومان

معرفی محصول:اکتان بوستر گام اوت با فرمولی جدید و پیشرفته برای افزایش عدد اکتان سوخت بنزین خودرو ها مورد استفاده می‌گیرد. بنزین مورد استفاده در موتور خودرو ها باید دارای عدد اکتان مناسب باشد. پایین بودن عدد اکتان بنزین خودرو ها باعث می‌شود سوخت قبل از..

مایع اکتان و تمیزکننده انژکتور پریستون

مایع اکتان و تمیزکننده انژکتور پریستون

شماره فنی
AS731

قیمت : 28,000 تومان

معرفی محصول:مایع اکتان و تمیزکننده انژکتور پریستون با فرمولی پیشرفته و عملکردی بالا برای از بین بردن انواع دوده و آلودگی از سیستم انژکتور مورد استفاده قرار می گیرد.افزایش اکتان بنزین،کاهش مصرف سوخت،افزایش شتاب و جلوگیری از ضربه زدن موتور از ویژگی های..

مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت

مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت

شماره فنی
510011

قیمت : 40,000 تومان

معرفی محصول:عملکرد موتورهای احتراق داخلی با سوخت های متفاوت همواره یکی از دغدغه های مهندسان صنعت خودرو سازی بوده است به طوریکه همواره در جهت بهبود عملکرد موتور ها و افزایش راندمان و توان اندیکاتوری تلاش بسیاری داشته اند. رسوبات کربن به جا مانده در مو..

مکمل احیا کننده بنزین پریستون

مکمل احیا کننده بنزین پریستون

شماره فنی
4672

قیمت : 0 تومان

معرفی محصول:مکمل بنزین پریستون، با بهره گیری از مواد تمیز کننده با تکنولوژی پیشرفته باعث تمیزی سیستم سوخت و از بین بردن رسوبات تشکلیل شده در این سیستم می شود. استفاده از این محصول همچنین محافظ خوبی در برابر یخ زدگی خطوط انتقال سوخت در فصل  سرما ..

مکمل بنزین اکتان پاور سوناکس

مکمل بنزین اکتان پاور سوناکس

شماره فنی
514100

قیمت : 25,400 تومان

معرفی محصول:مکمل بنزین اکتان پاور سوناکس با فرمولی جدید و عملکردی بالا برای افزایش عدد اکتان سوخت های سرب دار و بدون سرب تا 4 واحد طراحی شده است. ایجاد احتراق کامل در موتور و در نتیجه کاهش مصرف سوخت از وظایف این محصول می‌باشد.لازم به ذکر است اکتان پا..

مکمل و احیاکننده بنزین پروتک

مکمل و احیاکننده بنزین پروتک

شماره فنی
P1170

قیمت : 12,700 تومان

معرفی محصول:مکمل و احیا کننده بنزین پروتک سوپاپ ها، نازل انژکتور و محفظه احتراق را ازهرگونه رسوبات تشکیل شده بر اثر سوختن بنزین پاک می کند. این محصول همچنین با کاهش اصطکاک بین قطعات داخلی موتور و محافظت در برابر خوردگی موجب افزایش طول عمر موتور خواهد..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.