این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل ضد یخ و ضد جوش خودرو می باشد
مایع ضد یخ 50-50 رادیاتور پریستون

مایع ضد یخ 50-50 رادیاتور پریستون

شماره فنی

AF2100

قیمت : 48,200 تومان


معرفی محصول:مایع ضد یخ 50-50 رادیاتور پریستون، به گونه ای مهندسی شده است که آماده اضافه شدن به سیستم رادیاتور ( بدون اضافه کردن آب) است. 50 درصد از این محصول حاوی ضد یخ قوی پریستون است که محافظ قدرتمندی در برابر افزایش و کاهش دما و خوردگی می باشد و 5..

مایع ضد یخ رادیاتور پریستون

مایع ضد یخ رادیاتور پریستون

شماره فنی

AF2033

قیمت : 39,400 تومان


معرفی محصول:مایع ضد یخ رادیاتور پریستون با عملکرد بالا در سیستم رادیاتور مانع از بروز یخ زدگی در فصل زمستان و جوش آمدن آب در گرمای تابستان می شود. فرمول ویژه این محصول به گونه ای است که نیاز به اضافه کردن آب نیست فقط کافی است محصول را به سیستم رادیات..

مایع ضد یخ غلیظ رادیاتور پریستون

مایع ضد یخ غلیظ رادیاتور پریستون

شماره فنی

PAFR0003A

قیمت : 22,000 تومان


معرفی محصول:مایع ضد یخ غلیظ رادیاتور پریستون، به گونه ای فرموله شده است که می توان آن را به هر نوع مبردی (مایع خنک کننده) و با هر نوع رنگی که در داخل مخزن رادیاتور است، اضافه کرد. اضافه کردن این ضد یخ هیچ گونه تهدیدی را متوجه سیستم رادیاتور نخواهد کر..

مایع ضد یخ قرمز 50-50 رادیاتور پریستون

مایع ضد یخ قرمز 50-50 رادیاتور پریستون

شماره فنی

AFC11100

قیمت : 70,800 تومان


معرفی محصول:مایع ضد یخ قرمز رادیاتور(50/50) پریستون به گونه ای فرموله شده است که با عملکرد بالا در سیستم های خنک کننده (رادیاتور) در خودروها و ماشین آلات دیزلی کاربرد دارد. فرمول قرمز رنگ این محصول که انحصاراً در دستان شرکت پریستون است حاوی مواد محاف..

مایع ضد یخ کاسپین 1 لیتری

مایع ضد یخ کاسپین 1 لیتری

شماره فنی

NIL-423-001

قیمت : 10,000 تومان


معرفی محصول:مایع ضد یخ کاسپین 1 لیتری از محصولاتی تولیدی کاسپین می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط نیلاکا از یک خرید سریع و با قیم..

مایع ضد یخ کاسپین 4 لیتری

مایع ضد یخ کاسپین 4 لیتری

شماره فنی

NIL-423-002

قیمت : 36,800 تومان


معرفی محصول:مایع ضد یخ کاسپین 4 لیتری از محصولاتی تولیدی کاسپین می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط نیلاکا از یک خرید سریع و با قیم..

مایع ضد یخ، ضد جوش و خنک کننده رادیاتور  EVO تاپ وان

مایع ضد یخ، ضد جوش و خنک کننده رادیاتور EVO تاپ وان

شماره فنی

11006

قیمت : 62,800 تومان


معرفی محصول: مایع ضد یخ، ضد جوش و خنک کننده رادیاتور  EVO تاپ وان، محافظ قدرتمند از سیستم خنک کننده (رادیاتور) خودرو شما حتی در سخت ترین شرایط جوی می باشد. این ضد یخ قدرتمند عاری از هرگونه نیترات است که با اضافه کردن به سیستم رادیاتور موجب ..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.