این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل تمامی محصولات مورد نیاز برای واکس زدن بدنه رنگی خودرو و براق کردن آن و پوشش دهی سطح خارجی بدنه رنگی می باشد.
واکس مایعی است که معمعولا بعد از پولیش کاری و یا به صورت تک مرحله ای بر روی بدنه خودرو اعمال می شود. با پیشرفت علم و تکنولوژی واکس بدنه خودرو دچار تحولات عظیمی شده است که باعث شده این مایع علاوه بر ایجاد درخشندگی خیره کننده رنگ بدنه موجب محافظت از رنگ بدنه  در برابر تاثیرات مخرب زیست محیطی مانند تابش مستقیم نور خورشید، شیره درختان و فضولات پرندگان و جلوگیری از اکسیداسیون رنگ بدنه شود. در واقع با اعمال واکس بر روی بدنه خودرو محافظ پوششی بر روی آن ایجاد خواهد شده که آن را از دنیای بیرون جدا خواهد کرد و حتی ذرات آلوده معلق در هوا نمی تواند به رنگ بدنه آسیب برساند. 
با گذشت زمان رنگ دانه های موجود بر روی  بدنه خودرو خاصیت درخشندگی خود را از دست داده و به اصطلاح پیر می شوند که این امر نه تنها باعث ایجاد ظاهر کسل کننده به خودرو می شود بلکه شرایطی را ایجاد می کند که ممکن است رنگ بدنه اکسید شده و خوردگی را تسریع ببخشد. بنابراین بهتر است قبل از این اتفاق هوشیار عمل کرده و اقدامت لازم جهت جلوگیری از بین رفتن این رنگ دانه ها صورت گیرد. یکی از این روش های مراقبتی اعمال واکس بر روی بدنه خودرو است. اعمال منظم واکس بر روی بدنه موجب جوان و تازه نگه داشتن رنگ بدنه خودرو شده و از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند. 
انواع واکس بدنه:
بیشتر واکس ها در واقع از منابع طبیعی مانند کارنابا (درخت نخل برزیلی) تولید می شوند. البته با اضافه کردن مکمل های ویژه ای به آن باعث روان تر شدن حرکت آن بر روی بدنه خودرو شده اند و به آسانی می توان آن ها را اعمال کرد. همچنین برخی از واکس ها از پالم و هیدروکربن های سخت مانند زغال ساخته شده است. گونه ای دیگر از واکس موجود می باشد که به طور کامل در آزمایشگاه تولید شده است. این واکس ها به واکس سنتتیک معروف هستند.

مزیت‌‌های استفاده از واکس خودرو:

  1. درخشندگی و براق کننده رنگ خودرو
  2. محافظ رنگ خودرو در برابر عوامل زیست محیطی مخرب و ذرات آلوده معلق در هوا
  3. شستشوی راحتر خودرو (بعد از اعمال واکس بر روی خودرو جرم‌ها و آلودگی‌ها به جای چسبیدن به رنگ بدنه به واکس می‌چسبند و در نتیجه در زمان شستشوی خودرو به مراتب ساده تر از روی بدنه پاک می‌شوند)
  4. کاهش تاثیر برخورد سنگ ریزه به بدنه خودرو (واکس خودرو با روان و صیقلی کردن سطح خودرو باعث کاهش اصطکاک بین سنگ ریزه و رنگ خودرو می‌شود که این امر موجب می‌شود تا بجای برخورد سخت و شدید، سنگ ریزه از روی بدنه سر بخورد و در نتیجه اثر مخرب آن تا حد قابل توجه‌ای کاهش یابد)
  5. پر کردن خط و خش‌های سطحی (اعمال واکس می‌تواند تا حدودی خط و خش‌های ریز و سطحی یا به اصطلاح خط و خش‌های میکروسکپی که با چشم قابل دیدن نیست را پر کند. این کار موجب جلوگیری از زنگ زدگی می‌شود.)
برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب واکس خودرو – راهنمای انتخاب و خرید واکس بر اساس نوع کاربرد مطالعه نمایید.
آماده ساز رنگ حرفه ای نانو سوناکس

آماده ساز رنگ حرفه ای نانو سوناکس

شماره فنی

237300

قیمت : 64,600 تومان


معرفی محصول:آماده ساز رنگ حرفه ای نانو سوناکس به عنوان یک حلال ترکیبی قوی و موثر برای از بین بردن گریس و چربی ها بر روی سطوح رنگ شده، بسیار مناسب می‌باشد. استفاده از این محصول شرکت سوناکس سطح رنگ را برای اعمال انواع محافظ های رنگ سوناکس نظیر محافظ رن..

اسپری محافظ رنگ بدنه از آب و گل رین ایکس

اسپری محافظ رنگ بدنه از آب و گل رین ایکس

شماره فنی

620048

قیمت : 39,200 تومان


معرفی محصول:بدنه خودرو لوکس شما احتیاج به مراقبت ویژه دارد. بارش پی در پی باران و برخورد گل و لای با رنگ بدنه خودرو به خصوص در مناطق پر بارش، به مرور زمان موجب بروز آسیب هایی به رنگ بدنه خودرو شما می شود. از این رو شرکت رین ایکس با تولید اسپری محافظ..

اسپری محافظ زیر خودرو زتکس

اسپری محافظ زیر خودرو زتکس

شماره فنی

970360

قیمت : 22,900 تومان


معرفی محصول:زیر خودرو همواره در معرض آسیب‌های جدی به خصوص زنگ زدگی و خوردگی در اثر تماس با آب است. اسپری محافظ زیر خودرو زتکس که بر پایه پلی اورتان تولید شده است به خوبی از زیر خودرو مراقبت کرده و مانع از تشکیل هر گونه جرم و رسوب می‌شود. با اعمال این..

اسپری محافظ سطوح نقره ای زتکس

اسپری محافظ سطوح نقره ای زتکس

شماره فنی

970354

قیمت : 27,900 تومان


معرفی محصول:اسپری محافظ سطوح نقره‌ای زتکس با طور خاص برای سطوحی به رنگ نقره‌ای تولید شده است. این محصول که حاوی درصد بالایی روی می‌باشد به سرعت بر روی سطح خشک شده و با ایجاد لایه‌ای محافظ از و قدرتمند برای مدت طولانی از سطح محافظت می‌کند. ویژگی‌..

اسپری محافظ و نو کننده سطوح پلاستیکی مشکی بدنه مادرز

اسپری محافظ و نو کننده سطوح پلاستیکی مشکی بدنه مادرز

شماره فنی

6110

قیمت : 0 تومان


معرفی محصول:اسپری محافظ و نو کننده سطوح پلاستیکی مشکی بدنه مادرز با فرمولاسیون پیشرفته، روشی کاملا ساده برای مراقبت از سطوح پلاستیکی به رنگ مشکی بدنه بسیار مناسب می‌باشد. از بین بردن اکسیداسیون های سبک و همچنین رسوبات به جا مانده از واکس از وظایف این..

اسپری واکس رفلکشن مادرز

اسپری واکس رفلکشن مادرز

شماره فنی

10224

قیمت : 46,400 تومان


معرفی محصول:یکی از راه های سریع و ساده برای محافظت و درخشندگی بدنه خودرو استفاده از اسپری واکس رفلکشن مادرز است. این محصول را می‌توان در سطوح نم دار و خشک استفاده کرد. اسپری واکس رفلکشن مادرز قادر است به تنهایی محافظت و درخشندگی مورد نظر شما را  ..

اسپری واکس سریع بدنه مدل اسپید مادرز

اسپری واکس سریع بدنه مدل اسپید مادرز

شماره فنی

15724

قیمت : 52,600 تومان


معرفی محصول:شرکت مادرز با تولید اسپری واکس سریع بدنه مدل اسپید،محصول سال 2017 خود توانسته است کمک شایانی به شما خودرو دوستان که زمان کافی برای برق انداختن بدنه خودرو خود ندارید، کرده است. این محصول به گونه ای فرموله شده است که گرد و غبار، اثر انگشت چ..

اسپری واکس سریع طلایی کالیفرنیا مادرز

اسپری واکس سریع طلایی کالیفرنیا مادرز

شماره فنی

5724

قیمت : 0 تومان


معرفی محصول:واکس اسپری سریع طلایی مادرز روشی آسان و سریع برای پاک کردن، براق کردن و محافظت از رنگ بدنه خودرو شما می‌باشد. واکس اسپری سریع مادرز گرد و غبار و حتی اثر انگشت بجا مانده بر روی سطح بدنه خودرو را از بین می‌برد. واکس اسپری سریع مادرز برای سط..

اسپری واکس مدل ام تک مادرز

اسپری واکس مدل ام تک مادرز

شماره فنی

22224

قیمت : 43,400 تومان


معرفی محصول:اسپری واکس مدل ام تک مادرز با استفاده از تکنولوژی پیشرفته برای محافظت از سطوح رنگی بدنه و همچنین ایجاد درخشندگی سطوح بدنه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از اسپری واکس مدل ام تک مادرز می‌توانید رنگ بدنه خودرو خود را به آسانی جوان، ت..

اسپری واکس و پولیش زتکس

اسپری واکس و پولیش زتکس

شماره فنی

931515

قیمت : 37,800 تومان


معرفی محصول: اسپری واکس و پولیش زتکس به طور انبوه در صنعت خودرو بویژه خدمات خودرویی، به عنوان واکس براق کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول بر پایه‌ی واکس های طبیعی ( موم زنبور عسل و موم کارنابا) تولید شده است تا ماندگاری و درخشندگی آن به..

اسپری کارواش بدون آب و واکس طلایی کالیفرنیا مادرز

اسپری کارواش بدون آب و واکس طلایی کالیفرنیا مادرز

شماره فنی

5644

قیمت : 47,400 تومان


معرفی محصول:استفاده از اسپری کارواش بدون آب و واکس طلایی کالیفرنیا مادرز روشی ساده و سریع برای شست و شو و واکس بدنه خودرو بدون نیاز به آب است. مانند مخلوط کف و صابون که در شست و شوی های سنتی موجب تمیزی می‌گردید، این محصول شگفت انگیز مادرز با فرم..

سوپر واکس مایع سوناکس

سوپر واکس مایع سوناکس

شماره فنی

301100

قیمت : 39,200 تومان


معرفی محصول: سوپر واکس مایع سوناکس با کیفیت فوق العاده خود یکی از محصولات قدرتمند شرکت سوناکس است. استفاده از این محصول موجب تمیزی و حفاظت از سطوح رنگ شده، پولیش کاری شده، رنگ های متالیک و استاندارد می‌شود. واکس طبیعی کارنابای استفاده شده در این..

شامپو واکس سوناکس

شامپو واکس سوناکس

شماره فنی

313200

قیمت : 41,200 تومان


معرفی محصول:شامپو واکس سوناکس به طور خاص برای استفاده بین هر دوره شست و شوی بدنه خودرو استفاده می‌شود. استفاده از این شامپو واکس باعث تمیزی و مراقبت از رنگ بدنه خودرو تنها در یک مرحله است. فرمول به کار رفته در این محصول باعث حل شدن تمامی جرم ها از رو..

شامپو واکس کارنابای طلایی کالیفرنیا مادرز

شامپو واکس کارنابای طلایی کالیفرنیا مادرز

شماره فنی

5674

قیمت : 56,000 تومان


معرفی محصول:شامپو واکس کارنابای مادرز با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته علم شیمی، محصولی پرقدرت برای تمیزی و محافظت از رنگ بدنه خودرو است. استفاده از این محصول بین هر دوره واکس بدنه باعث حل شدن جرم های سرسخت جاده و چرک ها می‌شود که علاوه بر تمیزی موجب..

شامپو کارواش و محافظ واکس طلایی کالیفرنیا 1.9 لیتری مادرز

شامپو کارواش و محافظ واکس طلایی کالیفرنیا 1.9 لیتری مادرز

شماره فنی

5664

قیمت : 52,800 تومان


معرفی محصول:شرکت مادرز با تولید شامپو براق کننده خود توانسته است محصولی را روانه بازار کند که علاوه بر تمیزی و درخشندگی سطح بدنه خودرو، محافظ خوبی از سطح بدنه خودرو باشد. در گذشته استفاده نادرست از کف آب و صابون به رنگ بدنه خودرو شما آسیب می‌رساند. ا..

شامپو کارواش و محافظ واکس طلایی کالیفرنیا 3.8 لیتری مادرز

شامپو کارواش و محافظ واکس طلایی کالیفرنیا 3.8 لیتری مادرز

شماره فنی

5602

قیمت : 94,000 تومان


معرفی محصول:شامپو براق کننده مادرز محصولی پر قدرت با تاثیرگذاری اعجاب انگیز برای پاک کردن سطح بدنه خودرو است. در گذشته استفاده نادرست از کف آب و صابون باعث ایجاد آسیب بر روی رنگ بدنه خودرو شما می‌شد. اما حالا استفاده از این محلول پر قدرت نه تنها به ر..

مایع محافظ رنگ رفلکشن مادرز

مایع محافظ رنگ رفلکشن مادرز

شماره فنی

10116

قیمت : 81,200 تومان


معرفی محصول: مایع محافظ رنگ رفلکشن مادرز به گونه ای طراحی شده است که می‌توان از آن برای براق کردن رنگ بدنه خودرو استفاده کرد. این محصول حاوی هیچ گونه تمیز کننده و یا حلال نمی‌باشد، از این رو استفاده از مایع محافظ رنگ رفلکشن مادرز هیچ گ..

مایع واکس رفلکشن مادرز

مایع واکس رفلکشن مادرز

شماره فنی

10016

قیمت : 90,800 تومان


معرفی محصول:مایع واکس رفلکشن مادرز با بهره گیری از آخرین نسل تکنولوژی پوشش محافظ رنگ بدنه خودرو، محصولی شگفت انگیز برای حفاظت از رنگ بدنه خودرو شما می‌باشد. مایع پلیمر پیشرفته به کار رفته در این واکس با ایجاد یک پوشش محافظ بر روی بدنه خودرو مانع از ا..

محافظ رنگ نانو سوناکس

محافظ رنگ نانو سوناکس

شماره فنی

236041

قیمت : 0 تومان


معرفی محصول:محافظ رنگ نانو سوناکس به گونه ای تولید شده است که می‌تواند برای مدت طولانی از رنگ بدنه خودرو در برابر تهدیدات زیست محیطی، محافظت کند. استفاده از این محصول علاوه بر محافظت از رنگ،  باعث درخشندگی و روشن شدن رنگ بدنه خودرو نیز می‌شود.مو..

محافظ و براق کننده رنگ مدل اکستریم سوناکس

محافظ و براق کننده رنگ مدل اکستریم سوناکس

شماره فنی

287400

قیمت : 66,000 تومان


معرفی محصول:استفاده از محافظ و براق کننده رنگ مدل اکستریم سوناکس باعث تمیزی، درخشندگی و همچنین محافظت از رنگ بدنه خودرو می‌شود. فرمول منحصر به فرد این محلول به آرامی سطوح خاک خورده بدنه خودرو را بدون ایجاد هر گونه خط و خش، تمیز و براق می‌کند. استفاده..

واکس اسپری سریع بدنه بلک مجیک

واکس اسپری سریع بدنه بلک مجیک

شماره فنی

120025

قیمت : 34,400 تومان


معرفی محصول:واکس اسپری سریع بدنه بلک مجیک روشی آسان و سریع برای پاک کردن، براق کردن و محافظت از رنگ بدنه خودرو شما می‌باشد. واکس اسپری سریع بلک مجیک ، گرد و غبار و حتی اثر انگشت به جا مانده بر روی سطح بدنه خودرو را از بین می‌برد. واکس اسپری سریع بلک ..

واکس اکستریم سوناکس

واکس اکستریم سوناکس

شماره فنی

216200

قیمت : 114,200 تومان


معرفی محصول:واکس اکستریم سوناکس با فرمولی عالی برای براق شدن سطوح بدنه و رنگ خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایجاد درخشندگی بر روی سطح، از بین بردن آلودگی و محافظت از رنگ از وظایف این محصول با کیفیت می‌باشد.واکس اکستریم سوناکس را با پد مخصوص خود که ..

واکس بدنه اورجینال سیمونیز

واکس بدنه اورجینال سیمونیز

شماره فنی

SIM0010A

قیمت : 35,200 تومان


معرفی محصول:چیزی که شما می خواهید متمایز بودن است. شما به دنیال زیبایی، درخشندگی و محافظت از بدنه خودرو خود هستید. واکس بدنه اورجینال تولید شده توسط شرکت سیمونیز این اطمینان را به شما می¬دهد، که بدنه خودرو شما برای مدت طولانی درخشنده باقی خواهد ماند...

واکس براق کننده رنگ بدنه خودرو سوناکس

واکس براق کننده رنگ بدنه خودرو سوناکس

شماره فنی

316200

قیمت : 56,600 تومان


معرفی محصول:پولیش رنگ بدنه خودرو سوناکس یکی از محصولات فوق قوی شرکت سوناکس آلمان است. این محصول برای مراقبت از رنگ بدنه خودرو های متالیک و رنگ های استاندارد کاربرد گسترده ای دارد. تمیز کردن، پولیش، پوشش محافظ بر روی رنگ و ضد آب بودن از جمله ویژگی های..

نمایش 1 تا 24 از 50 (3 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.