این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل تمامی محصولات مورد نیاز برای واکس زدن بدنه رنگی خودرو و براق کردن آن و پوشش دهی سطح خارجی بدنه رنگی می باشد.
واکس مایعی است که معمعولا بعد از پولیش کاری و یا به صورت تک مرحله ای بر روی بدنه خودرو اعمال می شود. با پیشرفت علم و تکنولوژی واکس بدنه خودرو دچار تحولات عظیمی شده است که باعث شده این مایع علاوه بر ایجاد درخشندگی خیره کننده رنگ بدنه موجب محافظت از رنگ بدنه  در برابر تاثیرات مخرب زیست محیطی مانند تابش مستقیم نور خورشید، شیره درختان و فضولات پرندگان و جلوگیری از اکسیداسیون رنگ بدنه شود. در واقع با اعمال واکس بر روی بدنه خودرو محافظ پوششی بر روی آن ایجاد خواهد شده که آن را از دنیای بیرون جدا خواهد کرد و حتی ذرات آلوده معلق در هوا نمی تواند به رنگ بدنه آسیب برساند. 
با گذشت زمان رنگ دانه های موجود بر روی  بدنه خودرو خاصیت درخشندگی خود را از دست داده و به اصطلاح پیر می شوند که این امر نه تنها باعث ایجاد ظاهر کسل کننده به خودرو می شود بلکه شرایطی را ایجاد می کند که ممکن است رنگ بدنه اکسید شده و خوردگی را تسریع ببخشد. بنابراین بهتر است قبل از این اتفاق هوشیار عمل کرده و اقدامت لازم جهت جلوگیری از بین رفتن این رنگ دانه ها صورت گیرد. یکی از این روش های مراقبتی اعمال واکس بر روی بدنه خودرو است. اعمال منظم واکس بر روی بدنه موجب جوان و تازه نگه داشتن رنگ بدنه خودرو شده و از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند. 
انواع واکس بدنه:
بیشتر واکس ها در واقع از منابع طبیعی مانند کارنابا (درخت نخل برزیلی) تولید می شوند. البته با اضافه کردن مکمل های ویژه ای به آن باعث روان تر شدن حرکت آن بر روی بدنه خودرو شده اند و به آسانی می توان آن ها را اعمال کرد. همچنین برخی از واکس ها از پالم و هیدروکربن های سخت مانند زغال ساخته شده است. گونه ای دیگر از واکس موجود می باشد که به طور کامل در آزمایشگاه تولید شده است. این واکس ها به واکس سنتتیک معروف هستند.
پیشنهاد می شود برای مراقبت بدنه خودرو هر دوسال یک بار واکس زده شود. بهترین زمان قبل از شروع زمستان و در بهار است. البته باید به این نکته توجه کرد قبل از اعمال واکس سطح بدنه خودرو باید کاملا شسته و خشک شود. آماده ساز رنگ حرفه ای نانو سوناکس

آماده ساز رنگ حرفه ای نانو سوناکس

شماره فنی
237300

قیمت : 51,800 تومان

معرفی محصول:آماده ساز رنگ حرفه ای نانو سوناکس به عنوان یک حلال ترکیبی قوی و موثر برای از بین بردن گریس و چربی ها بر روی سطوح رنگ شده، بسیار مناسب می‌باشد. استفاده از این محصول شرکت سوناکس سطح رنگ را برای اعمال انواع محافظ های رنگ سوناکس نظیر محافظ رن..

اسپری محافظ داشبورد و سطوح پلاستیکی مدل ام تک مادرز

اسپری محافظ داشبورد و سطوح پلاستیکی مدل ام تک مادرز

شماره فنی
25324

قیمت : 37,900 تومان

معرفی محصول:اسپری محافظ داشبورد و سطوح پلاستیکی مدل ام تک مادرز با نفوذ در سطوح پلاستیکی و لاستیکی، موجب محافظت از این سطوح در برابر اشعه مضر نور خورشید می¬شود. این محصول تولید شده برای مراقبت و نگهداری و همچنین بازسازی داشبورد، سپر، تریم داخل و خارج..

اسپری محافظ رنگ بدنه از آب و گل رین ایکس

اسپری محافظ رنگ بدنه از آب و گل رین ایکس

شماره فنی
620048

قیمت : 35,000 تومان

معرفی محصول:بدنه خودرو لوکس شما احتیاج به مراقبت ویژه دارد. بارش پی در پی باران و برخورد گل و لای با رنگ بدنه خودرو به خصوص در مناطق پر بارش، به مرور زمان موجب بروز آسیب هایی به رنگ بدنه خودرو شما می شود. از این رو شرکت رین ایکس با تولید اسپری محافظ..

اسپری محافظ و نو کننده سطوح پلاستیکی مشکی بدنه مادرز

اسپری محافظ و نو کننده سطوح پلاستیکی مشکی بدنه مادرز

شماره فنی
6110

قیمت : 0 تومان

معرفی محصول:اسپری محافظ و نو کننده سطوح پلاستیکی مشکی بدنه مادرز با فرمولاسیون پیشرفته، روشی کاملا ساده برای مراقبت از سطوح پلاستیکی به رنگ مشکی بدنه بسیار مناسب می‌باشد. از بین بردن اکسیداسیون های سبک و همچنین رسوبات به جا مانده از واکس از وظایف این..

اسپری واکس رفلکشن مادرز

اسپری واکس رفلکشن مادرز

شماره فنی
10224

قیمت : 42,300 تومان

معرفی محصول:یکی از راه های سریع و ساده برای محافظت و درخشندگی بدنه خودرو استفاده از اسپری واکس رفلکشن مادرز است. این محصول را می‌توان در سطوح نم دار و خشک استفاده کرد. اسپری واکس رفلکشن مادرز قادر است به تنهایی محافظت و درخشندگی مورد نظر شما را  ..

اسپری واکس سریع بدنه مدل اسپید مادرز

اسپری واکس سریع بدنه مدل اسپید مادرز

شماره فنی
15724

قیمت : 44,900 تومان

معرفی محصول:شرکت مادرز با تولید اسپری واکس سریع بدنه مدل اسپید،محصول سال 2017 خود توانسته است کمک شایانی به شما خودرو دوستان که زمان کافی برای برق انداختن بدنه خودرو خود ندارید، کرده است. این محصول به گونه ای فرموله شده است که گرد و غبار، اثر انگشت چ..

اسپری واکس سریع طلایی کالیفرنیا مادرز

اسپری واکس سریع طلایی کالیفرنیا مادرز

شماره فنی
5724

قیمت : 0 تومان

معرفی محصول:واکس اسپری سریع طلایی مادرز روشی آسان و سریع برای پاک کردن، براق کردن و محافظت از رنگ بدنه خودرو شما می‌باشد. واکس اسپری سریع مادرز گرد و غبار و حتی اثر انگشت بجا مانده بر روی سطح بدنه خودرو را از بین می‌برد. واکس اسپری سریع مادرز برای سط..

اسپری واکس مدل ام تک مادرز

اسپری واکس مدل ام تک مادرز

شماره فنی
22224

قیمت : 36,400 تومان

معرفی محصول:اسپری واکس مدل ام تک مادرز با استفاده از تکنولوژی پیشرفته برای محافظت از سطوح رنگی بدنه و همچنین ایجاد درخشندگی سطوح بدنه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از اسپری واکس مدل ام تک مادرز می‌توانید رنگ بدنه خودرو خود را به آسانی جوان، ت..

اسپری کارواش بدون آب و واکس طلایی کالیفرنیا مادرز

اسپری کارواش بدون آب و واکس طلایی کالیفرنیا مادرز

شماره فنی
5644

قیمت : 43,200 تومان

معرفی محصول:استفاده از اسپری کارواش بدون آب و واکس طلایی کالیفرنیا مادرز روشی ساده و سریع برای شست و شو و واکس بدنه خودرو بدون نیاز به آب است. مانند مخلوط کف و صابون که در شست و شوی های سنتی موجب تمیزی می‌گردید، این محصول شگفت انگیز مادرز با فرم..

سوپر واکس مایع سوناکس

سوپر واکس مایع سوناکس

شماره فنی
301100

قیمت : 32,100 تومان

معرفی محصول: سوپر واکس مایع سوناکس با کیفیت فوق العاده خود یکی از محصولات قدرتمند شرکت سوناکس است. استفاده از این محصول موجب تمیزی و حفاظت از سطوح رنگ شده، پولیش کاری شده، رنگ های متالیک و استاندارد می‌شود. واکس طبیعی کارنابای استفاده شده در این..

شامپو واکس سوناکس

شامپو واکس سوناکس

شماره فنی
313200

قیمت : 32,700 تومان

معرفی محصول:شامپو واکس سوناکس به طور خاص برای استفاده بین هر دوره شست و شوی بدنه خودرو استفاده می‌شود. استفاده از این شامپو واکس باعث تمیزی و مراقبت از رنگ بدنه خودرو تنها در یک مرحله است. فرمول به کار رفته در این محصول باعث حل شدن تمامی جرم ها از رو..

شامپو واکس کارنابای طلایی کالیفرنیا مادرز

شامپو واکس کارنابای طلایی کالیفرنیا مادرز

شماره فنی
5674

قیمت : 49,800 تومان

معرفی محصول:شامپو واکس کارنابای مادرز با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته علم شیمی، محصولی پرقدرت برای تمیزی و محافظت از رنگ بدنه خودرو است. استفاده از این محصول بین هر دوره واکس بدنه باعث حل شدن جرم های سرسخت جاده و چرک ها می‌شود که علاوه بر تمیزی موجب..

نمایش 1 تا 12 از 40 (4 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.