بیشتر چراغ های جلو خودروها از پلاستیک پلی کربنات ساخته شده است که سخت‌ترین ماده شفافی است که به عنوان جایگزین مناسب شیشه در بخش‌های مختلف از جمله ساخت چراغ های جلو خودرو کاربرد دارد. اما با گذشت زمان شفافیت این ماده به خاطر تابش مستقیم اشعه UV کمتر شده و باعث اکسید شدن سطح آن و در نتیجه مات شدن رنگ آن می شود. همچنین با توجه به محل قراری گیری چراغ های جلو بیشترین آسیب ها متوجه این قطعه می شود. جرم های جاده ای، برخورد سنگ ریزه، باران های اسیدی و فضولات پرندگان از جمله عواملی هستند که موجب آسیب رساندن به سطح شفاف شیشه چراغ جلو خواهند شد.
کیت
پولیش چراغ یک جایگزین مناسب برای تعویض چراغ های جلو است. کیت های پولیش چراغ به گونه ای طراحی شده است که به طور کامل خط و خش و اکسیداسیون تشکیل شده را از روی سطح شفاف پلی کربنات پاک می کند و ظاهر نو و درخشنده را به چراغ باز می گرداند.
مزایای استفاده از کیت پولیش چراغ:
1- از بین بردن کامل خط وخش و بازگرداندن شفافیت چراغ مثل روز اول
2- صرفه اقتصادی
3- عملکرد مطلوب و قابل اطمینان
4- اجرای آسان بر روی چراغ جلو
برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب 
پولیش شیشه چراغ خودرو چیست و چگونه می توان شیشه چراخ خودرو را بازسازی کرد؟ را مطالعه نمایید.


پولیش خش بر پلاستیک مادرز

پولیش خش بر پلاستیک مادرز

شماره فنی

6208

قیمت : 30,000 تومان


معرفی محصول:پولیش خش بر پلاستیک مادرز یکی از محصولات کاربردی و منحصر به فرد شرکت مادرز است. این محصول موجب تمیزی، درخشندگی و محافظ سطوح پلاستیکی می‌شود. استفاده از پولیش خش بر پلاستیک مادرز باعث از بین رفتن خط و خش سطحی به اندازه تار مو، جرم ها، اکسی..

پولیش چراغ رین اکس

پولیش چراغ رین اکس

شماره فنی

800001810

قیمت : 25,000 تومان


معرفی محصول:با گذشت زمان، شفافیت چراغ های جلو به مراتب کمتر می‌شود و به دلیل تشکیل اکسیداسیون بر روی سطح شیشه رنگ آن کم کم زرد و سطح چراغ مات می شود. این مات شدن سطح چراغ جلو باعث کاهش دید راننده در شب می شود و ممکن است مشکلاتی حتی برای دیگر راننده ه..

پولیش چراغ مادرز

پولیش چراغ مادرز

شماره فنی

8808

قیمت : 42,000 تومان


معرفی محصول:پولیش شفاف کننده چراغ مادرز به طور خاص برای پولیش کاری قطعات پلاستیکی قابل انعطاف، سخت و شفاف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول را می‌توان با دست و یا به کمک پد های گوی شکل مورد استفاده قرار داد. پولیش شفاف کننده چراغ مادرز به طرز شگفت..

کیت پولیش چراغ رین اکس

کیت پولیش چراغ رین اکس

شماره فنی

800001809

قیمت : 85,000 تومان


معرفی محصول:با گذشت زمان، شفافیت چراغ های جلو به مراتب کمتر می‌شود و به دلیل تشکیل اکسیداسیون بر روی سطح شیشه رنگ آن کم کم زرد می شود. این مات شدن سطح چراغ جلو باعث کاهش دید راننده در شب می شود و ممکن است مشکلاتی حتی برای خودرو سواران دیگر به همراه د..

کیت پولیش چراغ سوناکس

کیت پولیش چراغ سوناکس

شماره فنی

405941

قیمت : 105,000 تومان


معرفی محصول:کیت پولیش چراغ سوناکس به طور خاص برای ترمیم و بازسازی چراغ های جلو خودرو که از جنس پلاستیک است طراحی شده است. چراغ های جلو خودرو همواره در معرض آسیب های بسیاری قرار دارد. برخورد سنگ های ریز، خط و خش های سطحی، زرد شدن سطح چراغ و اکسیداسیون..

کیت پولیش چراغ مادرز

کیت پولیش چراغ مادرز

شماره فنی

7251

قیمت : 129,000 تومان


معرفی محصول:کیت پولیش چراغ مادرز به گونه ای طراحی شده است که به سرعت و آسانی موجب بازگرداندن درخشندگی و شفافیت سطوح پلاستیکی  و چراغ های جلو اکریلیک  می‌شود. این محصول علاوه بر ویژگی های ترمیمی سطوح پلاستیکی موجب حفظ و نگهداری این سطوح در ش..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.