این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل محصولات تمیز کننده و نگهداری سیستم هیدرولیک فرمان خودرو ازجمله مکمل های هیدرولیک و مایع نشت گیر هیدرولیک خودرو می باشد.
با توجه به عملکرد بالای سیستم هیدرولیک فرمان، قطعات داخلی آن مانند پمپ هیدرولیک، لوله های انتقال قدرت هیدرولیک، شیر هیدرولیک تسمه هیدرولیک ممکن است به مرور زمان دچار آسیب و فرسایش شدید شوند. این فرسایش قطعات داخلی به خصوص واشرهای پلاستیکی و یا کاسه نمد ها ممکن است باعث نشت روغن به خارج و در نتیجه موجب کاهش سطح روغن هیدرولیک در سیتم شود. 
بنابراین لزوم خفط و نگهداری از سیستم هیدرولیک امری حیاتی و ضروری است زیرا هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات آن بسیار بالا خواهد بود.
استفاده منظم از این دسته محصولات باعث کاهش این آسیب های احتمالی در سیستم هیدرولیک می شود. مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک تمام جرم ها و رسوبات و همچنین اکسید های تشکیل شده در این سیستم را از بین خواهد برد و باعث نگهداری و بهبود عملکرد سیستم هیدرولیک به طور قابل توجه ای می شود. 
تمیز نگه داشتن سیستم هیدرولیک باعث بهبود عملکرد روغن هیدرولیک در سیستم و درنتیجه باعث افرایش کارایی سیستم هیدرولیک به میزان قابل توجه ای می شود. 


 

مایع تمیز کننده داخل موتور پروتک

مایع تمیز کننده داخل موتور پروتک

شماره فنی

P1001

قیمت : 28,100 تومان


معرفی محصول:مایع تمیز کننده داخل موتور پروتک به طور خاص برای تمیز کردن داخل موتور تولید شده است. این مایع با از بین بردن آلودگی های ایجاد شده در داخل موتور باعث بهبود عملکرد موتور می شود. مایع تمیز کننده داخل موتور با اضافه شدن به روغن موتور و گردش د..

مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک فرمان پروتک

مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک فرمان پروتک

شماره فنی

P2041

قیمت : 12,100 تومان


معرفی محصول:مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک فرمان پروتک با فرمول تمیز کننده فوق العاده خود تمامی آلودگی¬ها را از کل سیستم هیدرولیک از بین خواهد برد. به دلیل ویژگی روانکاری این تمیز کننده تمامی قطعات در طول مدت تمیز کاری سیستم، محافظت شده و هیچ گونه آس..

مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک پروتک

مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک پروتک

شماره فنی

P6001

قیمت : 291,200 تومان


معرفی محصول:تمیز کننده سیستم هیدرولیک پروتک به طور موثر تمام آلودگی ها، رزین و رسوبات تشکیل شده در سیستم هیدرولیک را از بین خواهد برد. تمیز کننده سیستم هیدرولیک پروتک با بهره گیری از تکنولوژی بالای روان کاری خود محافظ قدرتمندی از سیستم هیدرولیک خودرو..

مایع تمیز کننده و محافظ موتورهای دیزلی پروتک

مایع تمیز کننده و محافظ موتورهای دیزلی پروتک

شماره فنی

P2101

قیمت : 31,800 تومان


معرفی محصول:مایع تمیز کننده و محافظ موتورهای دیزلی پروتک به گونه ای طراحی شده است که برای تمامی سیستم های دیزلی با فشار بالا و تزریق مستقیم سوخت مانند ریل سوخت معمولی و پمپ انژکتور کاربرد دارد. این مایع تمیز کننده متناسب با آخرین نسل طراحی شده سیستم ..

مایع موتور شوی تاپ وان

مایع موتور شوی تاپ وان

شماره فنی

11009

قیمت : 17,100 تومان


معرفی محصول: مایع موتور شوی تاپ وان، به گونه ای طراحی شده است که با اضافه کردن به مخزن روغن موتور موجب از بین رفتن تمامی رسوبات تشکیل شده در مخزن روغن موتور، گرفتگی ها و لجن ها از داخل مخزن روغن موتور شده و باعث تمیزی رینگ ها، سوپاپ ها، پیستون و..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.