روغن هیدرولیک فرمان یا به اصطلاح مایع هیدرولیک مایعی با خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد است که علاوه بر روانکاری قطعات داخلی سیستم هیدرولیک فرمان، باعث انتقال قدرت از سیستم فرمان به چرخ های جلو خودرو می شود.

در واقع روغن هیدرولیک به راننده این امکان را می دهد که با صرف کمترین انرژی سیستم فرمان و در نتیجه جهت حرکت خودرو را کنترل کند.

بیشتر روغن های هیدرولیک فرمان بر پایه روغن های مینرال و سنتتییک تولید می شوند که با افزودن مکمل های ویژه ای به آن مانند مکمل ضد خوردگی، مکمل ضد فشار و مکمل جلوگیری از تشکیل کف و… موجب افزایش کارایی و بهبود عملکرد آن در داخل سیستم هیدرولیک فرمان خودرو می شود.

با توجه به عملکرد بالای سیستم هیدرولیک فرمان، قطعات داخلی آن مانند پمپ هیدرولیک، لوله های انتقال قدرت هیدرولیک، شیر هیدرولیک و تسمه هیدرولیک ممکن است به مرور زمان دچار آسیب و فرسایش شدید شوند. این فرسایش قطعات داخلی به خصوص واشرهای پلاستیکی و یا کاسه نمد ها ممکن است باعث نشت روغن به خارج و در نتیجه موجب کاهش سطح روغن هیدرولیک در سیستم شود. 

بنابراین لزوم خفط و نگهداری از سیستم هیدرولیک امری حیاتی و ضروری است زیرا هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات آن بسیار بالا خواهد بود. این دسته بندی شامل محصولاتی است که موجب نگهداری و بهبود عملکرد سیستم هیدرولیک می‌شود. 
استفاده منظم از این دسته محصولات باعث کاهش این آسیب های احتمالی در سیستم هیدرولیک می شود. مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک تمام جرم ها، رسوبات و همچنین اکسید های تشکیل شده در این سیستم را از بین خواهد برد و باعث نگهداری و بهبود عملکرد سیستم هیدرولیک به طور قابل توجه ای می شود. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روغن هیدرولیک مطلب روغن هیدرولیک فرمان-نحوه انتخاب و خرید را مطالعه نمایید.
 

مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک فرمان پروتک

مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک فرمان پروتک

شماره فنی

P2041

قیمت : 13,800 تومان


معرفی محصول:مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک فرمان پروتک با فرمول تمیز کننده فوق العاده خود تمامی آلودگی¬ها را از کل سیستم هیدرولیک از بین خواهد برد. به دلیل ویژگی روانکاری این تمیز کننده تمامی قطعات در طول مدت تمیز کاری سیستم، محافظت شده و هیچ گونه آس..

مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک پروتک

مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک پروتک

شماره فنی

P6001

قیمت : 344,000 تومان


معرفی محصول:تمیز کننده سیستم هیدرولیک پروتک به طور موثر تمام آلودگی ها، رزین و رسوبات تشکیل شده در سیستم هیدرولیک را از بین خواهد برد. تمیز کننده سیستم هیدرولیک پروتک با بهره گیری از تکنولوژی بالای روان کاری خود محافظ قدرتمندی از سیستم هیدرولیک خودرو..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.