به دلیل وجود آب در سیستم رادیاتور امکان خوردگی و زنگ زدگی قطعات داخی آن بسیار بالا است که در نهایت منجر به نشت آب و کاهش سطح آن می شود. این کاهش سطح آب منجر به کاهش بازده خنک کاری سیستم رادیاتور شده و این امر تاثیر منفی بر روی موتور خواهد گذاشت.
بنابراین استفاده از مایع مکمل آب رادیاتور جهت کاهش خوردگی در سیستم رادیاتور می تواند انتخاب هوشمندانه‌‌ای باشد. همچنین اگر سطح  آب و یا هر مایع دیگری  در سیستم رادیاتور شما به خاطر نشتی کاهش پیدا کند مناسب ترین مکمل استفاده از مکمل های درزگیر است. 
پیشنهاد می شود قبل از استفاده از این مکمل ها ابتدا کل سیستم را با شوینده های موجود در این دسته کاملا شسته و شرایط مناسب را برای افزودن مکمل های دیگر به آن آماده کنید. 
بنابراین بهتر است قبل از خرید مکمل‌های رادیاتور اطلاعت مربوط به نحوه عملکرد محصول را به طور کامل مطالعه کنید و بر اساس نیاز محصول مورد نظر را خریداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رادیاتور و مکمل‌های آن مطلب مایع ضد یخ رادیاتور چیست؟ را مطالعه نمایید.
 

 

تستر ضد یخ پریستون

تستر ضد یخ پریستون

شماره فنی

AF-1420

قیمت : 33,000 تومان


معرفی محصول:بسیاری از ما برای چک کردن مایع ضد یخ (آب رادیاتور) مجبور به بردن خودرو به نمایندگی های مجاز و تعمیرگاه های محلی هستیم که این کار موجب تلف کردن وقت و هزینه خواهد شد. اما روشی آسان، کم هزینه و سریع وجود دارد که شما به راحتی می توانید در منز..

تمیز کننده آب رادیاتور پروتک

تمیز کننده آب رادیاتور پروتک

شماره فنی

P1501

قیمت : 27,600 تومان


معرفی محصول:تمیز کننده سیستم رادیاتور پروتک به گونه ای طراحی شده است که رسوبات تشکیل شده در سیستم خنک کننده خودرو را به طور کامل از بین می برد. این محصول همچنین با از بین بردن رسوبات آهک، محافظ خوبی در برابر خوردگی و زنگ زدگی است. تمیز کننده سیستم را..

تمیز کننده دوقلو سیستم رادیاتور پروتک

تمیز کننده دوقلو سیستم رادیاتور پروتک

شماره فنی

P15111

قیمت : 39,600 تومان


معرفی محصول:عملکرد بدون عیب سیستم خنک کننده خودرو (سیستم رادیاتور) باعث بهبود و افزایش طول عمر موتور خواهد شد. اما ممکن است گاهی اوقات به دلیل سوختن واشر سر سیلندر، روغن موتور وارد سیستم رادیاتور شود و یا به اصطلاح ماشین آب و روغن قاطی کند. در این صو..

شوینده رادیاتور پریستون

شوینده رادیاتور پریستون

شماره فنی

AS105Y

قیمت : 18,000 تومان


معرفی محصول:سیستم رادیاتور خودرو یکی از قسمت های حساس و البته مهم خودرو است. وظیفه این سیستم کاهش دمای بالای موتور است و هرگونه عیب و نقض در این سیستم موجب کاهش عملکرد موتور و در بعضی موارد ممکن است باعث بروز آسیب های جدی به موتور شود که هزینه تعمیرا..

مایع مکمل آب رادیاتور پروتک

مایع مکمل آب رادیاتور پروتک

شماره فنی

P1401

قیمت : 28,200 تومان


معرفی محصول:مایع مکمل آب رادیاتور پروتک برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی محفظه رادیاتور، جلوگیری از پدیده کاویتاسیون و الکترولیز در محفظه رادیاتور و لوله ها و همچنین جلوگیری از تشکیل رسوب در سیستم خنک کاری مورد استفاده قرار می-گیرد.این محصول در بهبو..

مایع نشت گیر رادیاتور هولتس

مایع نشت گیر رادیاتور هولتس

شماره فنی

RW2RGA

قیمت : 0 تومان


معرفی محصول:رایج ترین مشکل در سیستم خنک کننده خودرو، ایجاد ترک و درز‌های ریز روی پره‌ها و بدنه رادیاتور است که باعث کاهش سطح آب و در نتیجه کاهش بازده خنک کاری موتور می‌شود. همچنین از بین رفتن خاصیت قطعات پلاستیکی مانند واشر‌ها و کاسه نمد‌ها یکی دیگر ..

مایع نشت گیر رادیاتور پروتک

مایع نشت گیر رادیاتور پروتک

شماره فنی

P1601

قیمت : 27,600 تومان


معرفی محصول:استفاده از آب در سیستم خنک کننده خودرو (رادیاتور) موجب خوردگی قسمت‌هایی از رادیاتور و از بین رفتن حالت ارتجاعی قطعات پلاستیکی و لاستیکی سیستم مانند واشر‌ها و کاسه نمد‌های واتر پمپ می‌شود. این مشکل موجب شده تا آب از بعضی از این قسمت‌ها و ی..

مایع نشت گیر رادیاتور پریستون

مایع نشت گیر رادیاتور پریستون

شماره فنی

AS145Y

قیمت : 17,000 تومان


معرفی محصول:وجود آب و یا هر مبرد دیگری در سیستم خنک کننده خودرو موجب از بین رفتن قطعات پلاستیکی و لاستیکی مانند واشر‌ها و کاسه‌ نمد‌ها می‌شود که در نتیجه باعث نشت آب از سیستم رادیاتور شده و این کمبود آب ممکن است عملکرد رادیاتور و در نتیجه موتور را تح..

چسب سیلیکون آب بندی سیاه پروتک

چسب سیلیکون آب بندی سیاه پروتک

شماره فنی

P9772

قیمت : 59,000 تومان


معرفی محصول:چسب سیلیکون آب بندی سیاه پروتک محصولی کاربردی از شرکت پروتک آلمان است. این چسب حاوی سیلیکون لاستیکی است که قابل استفاده در رنج دمایی بالا می¬باشد. قوطی این محصول به گونه¬ای طراحی شده است که به راحتی می توانید این محصول را روی قسمت مورد نظ..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.