این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل تمامی محصولات شست و شوی رادیاتور و همچنین مکمل های رادیاتور مانند مکمل آب ، درزگیر رادیاتور و سیلندرخودرو می باشد.
سیستم رادیاتورشاید یکی از حساس ترین قطعات خودرو باشد. بنابراین حفظ و نگهداری از این سیستم بسیار مهم است. به دلیل وجود آب در این سیستم امکان خوردگی و زنگ زدگی بسیار بالا است که در نهایت منجر به نشت آب و کاهش سطح آن می شود که  باعث کاهش بازده خنک کاری سیستم رادیاتور و آسیب به موتور می شود.
بنابراین استفاده از مایع مکمل آب رادیاتور جهت کاهش خوردگی در سیستم رادیاتور می تواند انتخاب معقولانه ای باشد. همچنین اگر سطح  آب و یا هر مایع دیگری  در سیستم رادیاتور شما به خاطر نشتی کاهش پیدا کند مناسب ترین مکمل استفاده از مکمل های درزگیر است. 
پیشنهاد می شود قبل از استفاده از این مکمل ها ابتدا کل سیستم را با شوینده های موجود در این دسته کاملا شسته و شرایط مناسب را برای افزودن مکمل های دیگر به آن آماده کنید. 
بنابراین بهتر است قبل از خرید اطلاعت مربوط به نحوه عملکرد محصول را به طور کامل مطالعه کنید و بر اساس نیاز محصول مورد نظر را خریداری کنید. 

 

تستر ضد یخ پریستون

تستر ضد یخ پریستون

شماره فنی

AF-1420

قیمت : 34,000 تومان


معرفی محصول:بسیاری از ما برای چک کردن مایع ضد یخ (آب رادیاتور) مجبور به بردن خودرو به نمایندگی های مجاز و تعمیرگاه های محلی هستیم که این کار موجب تلف کردن وقت و هزینه خواهد شد. اما روشی آسان، کم هزینه و سریع وجود دارد که شما به راحتی می توانید در منز..

تمیز کننده آب رادیاتور پروتک

تمیز کننده آب رادیاتور پروتک

شماره فنی

P1501

قیمت : 23,000 تومان


معرفی محصول:تمیز کننده سیستم رادیاتور پروتک به گونه ای طراحی شده است که رسوبات تشکیل شده در سیستم خنک کننده خودرو را به طور کامل از بین می برد. این محصول همچنین با از بین بردن رسوبات آهک، محافظ خوبی در برابر خوردگی و زنگ زدگی است. تمیز کننده سیستم را..

تمیز کننده دوقلو سیستم رادیاتور پروتک

تمیز کننده دوقلو سیستم رادیاتور پروتک

شماره فنی

P15111

قیمت : 34,500 تومان


معرفی محصول:تمیز کننده دوقلو سیستم رادیاتور پروتک به طور کامل تمامی قسمت¬های مختلف سیستم رادیاتور را تمیز می¬کند. در بعضی مواقع به دلیل خرابی های حاصل از واشر سر سیلندر ممکن است روغن موتور به داخل سیستم رادیاتور نشت کند و در نتیجه موجب بروز مشکلاتی ب..

درز گیر رادیاتور پروتک

درز گیر رادیاتور پروتک

شماره فنی

P1601

قیمت : 23,000 تومان


معرفی محصول:درز گیر رادیاتور پروتک، محصولی قابل اطمینان برای جلوگیری از نشت آب از سیستم رادیاتور، واتر پمپ و مبدل ها است. استفاده از این محصول همچنین باعث گرفتن ترک های ریز در اتصالات سیستم رادیاتور می¬شود. استفاده از درز گیر رادیاتور پروتک باعث بهبو..

شوینده رادیاتور پریستون

شوینده رادیاتور پریستون

شماره فنی

AS105Y

قیمت : 18,000 تومان


معرفی محصول:سیستم رادیاتور خودرو یکی از قسمت های حساس و البته مهم خودرو است. وظیفه این سیستم کاهش دمای بالای موتور است و هرگونه عیب و نقض در این سیستم موجب کاهش عملکرد موتور و در بعضی موارد ممکن است باعث بروز آسیب های جدی به موتور شود که هزینه تعمیرا..

مایع درزگیر سیلندر هولتس

مایع درزگیر سیلندر هولتس

شماره فنی

WW250

قیمت : 20,000 تومان


معرفی محصول: مایع درزگیر سیلندر هولتس، محصولی کاملا حرفه ای از شرکت هولتس است که می تواند به خوبی تمامی ترک های موجود در سیستم خنک کننده موتور خودرو را ترمیم کند. این محصول همچنین ترک های ایجاد شده بر روی سر سیلندر، بلوک سیلندر، واشر سر سیلندر و..

مایع مکمل آب رادیاتور پروتک

مایع مکمل آب رادیاتور پروتک

شماره فنی

P1401

قیمت : 26,000 تومان


معرفی محصول:مایع مکمل آب رادیاتور پروتک برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی محفظه رادیاتور، جلوگیری از پدیده کاویتاسیون و الکترولیز در محفظه رادیاتور و لوله ها و همچنین جلوگیری از تشکیل رسوب در سیستم خنک کاری مورد استفاده قرار می-گیرد.این محصول در بهبو..

مایع نشت گیر رادیاتور پریستون

مایع نشت گیر رادیاتور پریستون

شماره فنی

AS145Y

قیمت : 17,000 تومان


معرفی محصول:وجود آب و یا هر مبرد دیگری در سیستم رادیاتور موجب از بین رفتن قطعات پلاستیکی  مانند واشر ها و کاسه نمد ها می شود که در نتیجه باعث نشت آب از سیستم رادیاتور شده و این کمبود آب ممکن است عملکرد رادیاتور و در نتیجه موتور را تحت الشعاع قرا..

چسب سیلیکون آب بندی سیاه پروتک

چسب سیلیکون آب بندی سیاه پروتک

شماره فنی

P9772

قیمت : 57,000 تومان


معرفی محصول:چسب سیلیکون آب بندی سیاه پروتک محصولی کاربردی از شرکت پروتک آلمان است. این چسب حاوی سیلیکون لاستیکی است که قابل استفاده در رنج دمایی بالا می¬باشد. قوطی این محصول به گونه¬ای طراحی شده است که به راحتی می توانید این محصول را روی قسمت مورد نظ..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.