این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل انواع شوینده های روی موتور و داخل موتور از جمله اسپری های موتور شوی ، مایع موتور شوی و مکمل های روغن از جمله مکمل ضد دود خودرو می باشد.
در واقع کلیه محصولات این دسته بندی برای نگهداری و بهبود عملکرد موتور مورد استفاده قرار می گیرد. تعویض به موقع روغن موتور  و استفاده از مکمل روغن موتور یکی از مواردی است که موجب بهبود و عملکرد موتور می شود. همچنین در این دسته بندی انواع شویند های داخلی و خارجی موتور وجود دارد. ممکن است برای شما پیش آمده باشد که که به دلیل مشغله کاری زمان تعویض روغن موتور خودرو خود را فراموش کرده باشد که این تاخیر در تعویض به موقع روغن موتور باعث تشکیل رسوب و اکسید شدن روغن موتور بر روی قسمت های داخلی موتور( رینگ، پیستون، سوپاپ، بوش،..) شده بنابراین بهتر است قبل از تعویض روغن موتور با استفاده از شوینده داخلی موتور، داخل موتور را تمیز کنید تا تمام آلودگی ها از موتور خارج شود و بعد روغن موتور جدید را به آن اضافه کنید. 
همچنین این دسته بندی شامل محصولات قدرتمندی است که به خوبی تمام جرم ها و روغن های تشکیل شده بر روی موتور را از بین میبرد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روغن موتور و مکمل روغن موتور این مقاله و این مقاله را مطالعه کنید. 

اسپری استارت سریع پروتک

اسپری استارت سریع پروتک

شماره فنی
P2991

قیمت : 18,000 تومان

معرفی محصول:اسپری استارت سریع پروتک به طور قابل توجهی باعث بهبود استارت زدن در موتورهای دیزلی و بنزینی می¬شود. استفاده از اسپری استارت سریع پروتک موجب افزایش طول عمر باطری و کاهش آسیب به موتور در هنگام استارت می¬شود. استفاده از این محصول کاربردی زمان..

اسپری تمیز کننده ترمز و قطعات موتور سوناکس

اسپری تمیز کننده ترمز و قطعات موتور سوناکس

شماره فنی
836400

قیمت : 23,700 تومان

معرفی محصول:اسپری تمیز کننده ترمز و قطعات موتور سوناکس با عملکردی اعجاب انگیز باعث تمیزی قسمت های مختلف ترمز، کلاچ و قسمت های مختلف موتور می‌شود. استفاده از این اسپری، باعث از بین رفتن کامل جرم ها، روغن و گریس از روی این سطوح می‌شود. تکنولوژی 360 درج..

اسپری تمیز کننده دریچه گاز پروتک

اسپری تمیز کننده دریچه گاز پروتک

شماره فنی
P2801

قیمت : 22,300 تومان

معرفی محصول:اسپری تمیز کننده دریچه گاز پروتک باعث از بین بردن آلودگی ها، چربی ها، گرد و خاک و رسوبات تشکیل شده از محفظه دریچه گاز می شود، که این فرآیند باعث کاهش مصرف سوخت در موتور می شود و از خام سوزی موتور و تاخیر در اشتعال آن جلوگیری می کند.مورد ا..

اسپری تمیز کننده چند منظوره مدل اسپید مادرز

اسپری تمیز کننده چند منظوره مدل اسپید مادرز

شماره فنی
18924

قیمت : 25,900 تومان

معرفی محصول:اسپری تمیز کننده چند منظوره مدل اسپید مادرز با قدرت پاک کنندگی بالا برای از بین بردن هر گونه آلودگی بر روی سطوح مورد استفاده قرار می‌گیرد. قدرت پاک کنندگی اسپری تمیز کننده سریع چند منظوره مادرز به قدری بالاست که می‌تواند حتی آلودگی های زی..

اسپری موتور شوی سرد سوناکس

اسپری موتور شوی سرد سوناکس

شماره فنی
543200

قیمت : 35,500 تومان

معرفی محصول: موتور قلب تپنده وسیله نقلیه شما است و کثیف بودن آن باعث بروز شک و تردید در عملکرد مکانیکی آن می‌شود. به همین دلیل است که محافظت و مراقبت از موتور یکی از نگرانی های شرکت های تولید کننده محصولات مراقبتی خودرو می‌باشد. از این رو شرکت س..

اسپری موتور شوی هولتس

اسپری موتور شوی هولتس

شماره فنی
HMTN0701A

قیمت : 22,000 تومان

معرفی محصول:موتور خودروها به علت اینکه در معرض روغن ها و گریس ها قرار دارند بعد از مدتی دچار ظاهری نامناسب می‌شوند و انواع دوده ها و چربی ها بر روی سطح موتور قرار می گیرند و رنگ سیاه زننده ای بر روی موتور ظاهر می‌شود. برای تمیز کردن این آلودگی ها از..

تقویت کننده حرفه ای روغن موتور پرلانگ

تقویت کننده حرفه ای روغن موتور پرلانگ

شماره فنی
11100

قیمت : 69,000 تومان

معرفی محصول:تقویت کننده حرفه ای روغن موتور پرلانگ یک محصول جدید و کاربردی برای افزایش لزجت و بهبود فرآیند روغن کاری در موتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکمل محافظ حرفه ای سرامیکی موتور پرلانگ بعنوان یک محافظت کننده از بلوکه و قطعات سیلندر در برابر هر..

تمیز کننده سیستم سوخت رسانی سوناکس

تمیز کننده سیستم سوخت رسانی سوناکس

شماره فنی
515100

قیمت : 26,900 تومان

معرفی محصول:تمیز کننده سیستم سوخت رسانی سوناکس با فرمولی ویژه و عملکردی بالا برای حذف انواع آلودگی ها و رسوبات مضر در داخل سیستم سوخت رسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول با فرمولی قوی برای تمیز کردن محفظه احتراق، کاربراتور، دریچه های ورودی، سر..

تمیز کننده قوی سیستم سوخت موتورهای دیزلی پروتک

تمیز کننده قوی سیستم سوخت موتورهای دیزلی پروتک

شماره فنی
P1241

قیمت : 32,400 تومان

معرفی محصول:تمیز کننده قوی سیستم سوخت موتورهای دیزلی پروتک یک پاک کننده قوی با عملکرد بالا می باشد که برای تمام موتورهای دیزلی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده بهینه از این محصولی زمانی است که خودرو شامل فیلتر ذرات دوده باشد. این مکمل باعث حذف آلود..

مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت

مایع تقویت کننده چند منظوره تیون آپ گام اوت

شماره فنی
510011

قیمت : 40,000 تومان

معرفی محصول:عملکرد موتورهای احتراق داخلی با سوخت های متفاوت همواره یکی از دغدغه های مهندسان صنعت خودرو سازی بوده است به طوریکه همواره در جهت بهبود عملکرد موتور ها و افزایش راندمان و توان اندیکاتوری تلاش بسیاری داشته اند. رسوبات کربن به جا مانده در مو..

مایع تمیز کننده انژکتور و کاربراتور مدل CARZ   تاپ وان

مایع تمیز کننده انژکتور و کاربراتور مدل CARZ تاپ وان

شماره فنی
10140

قیمت : 18,600 تومان

معرفی محصول:مایع تمیز کننده انژکتور و کاربراتور مدل CARZ   تاپ وان، به گونه ای طراحی شده است که به سرعت و آسانی موجب تمیز کردن کاربراتور و انژکتور می شود. استفاده از این محصول موجب بهینه سازی مصرف سوخت و در نتیجه کاهش مصرف سوخت می شود. مایع تمیز..

مایع جلوگیری از نشت روغن موتور پروتک

مایع جلوگیری از نشت روغن موتور پروتک

شماره فنی
P2121

قیمت : 26,600 تومان

معرفی محصول :مایع جلوگیری از نشت روغن موتور پروتک به گونه ای فرموله شده است که موجب بازسازی قطعات پلاستیکی داخلی موتور(کاسه نمدها، اورینگ های پلاستیکی و لاستیکی)، نرمی و حفاظت در برابر خشکی می شود. استفاده از مایع جلوگیری از نشت روغن موتور پروتک باعث..

نمایش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.