این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل محصولات شوینده و نگهداری داخل گیربکس  از جمله مکمل روغن گیر بکس ، مکمل زوزه گیر گیربکس و تمامی مکمل ها شوینده‌های قطعات داخلی گیربکس خودرو می باشد.
استفاده از مکمل گیربکس باعث افزایش قدرت روانکاری در سیستم گیربکس شده که در نتیجه این عمل اصطکاک بین قطعات داخلی در تماس با یکدیگر را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. نتیجه استفاده از مکمل گیربکس عملکرد بهتر گیربکس و تعویض نرمتر دندها است. 
نوع گیربگس در تعیین نوع مکمل برای آن مهم است. برای مثال چنان چه گیربگس خودرو شما از نوع دستی باشد و دچار کاهش سطح روغن و یا نشتی شده باشد می‌توانید از مکمل نشت گیر روغن گیربکس دستی برای ترمیم کاسه نمد‌ها و اورینگ‌ها ( محل احتمالی نشت روغن گیربگس) و یا از مکمل زوزه گیر گیربکس دستی برای کاهش صدا در هنگام تعویض دنده ها استفاده کنید.

این دسته بندی همچنین شامل شویند‌های گیربگس اتوماتیک است که قبل از تعویض روغن گیربگس اتوماتیک به سیستم اضافه شده و موجب تمیز کردن کل سیستم از رسوبات و آلودگی‌ها می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گیربکس مطلب روغن گیربکس – راهنمای انتخاب و خرید روغن گیربکس را مطالعه نمایید.


تمیز کننده گیربکس اتوماتیک پروتک

تمیز کننده گیربکس اتوماتیک پروتک

شماره فنی

P1701

قیمت : 34,400 تومان


معرفی محصول:تمیز کننده گیربکس اتوماتیک پروتک به طور کامل تمام آلودگی ها، اکسیداسیون روغن و ناخالصی ها در کل سیستم گیربکس از بین می برد. استفاده از تمیز کننده گیربکس اتوماتیک پروتک موجب کاهش صدا در این سیستم شده و باعث بهبود عملکرد سیستم گیربکس می شود..

مایع تمیز کننده گیربکس گام اوت

مایع تمیز کننده گیربکس گام اوت

شماره فنی

5073337

قیمت : 42,500 تومان


معرفی محصول:شوینده گیربکس گام اوت با فرمولی قوی و حرفه ای برای از بین بردن هر گونه آلودگی از سیستم گیربکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. دمای بالا در گیربکس و اصطکاک زیاد باعث به وجود آمدن رسوب و آلودگی در بین چرخدنده های گیربکس می‌شود. که این امر سبب ای..

مکمل حرفه ای روغن گیربکس های اتومات و دستی پرلانگ

مکمل حرفه ای روغن گیربکس های اتومات و دستی پرلانگ

شماره فنی

15000

قیمت : 58,800 تومان


معرفی محصول:مکمل حرفه ای روغن گیربکس های اتومات و دستی پرلانگ با تکنولوژی AFMT (ضد اصطکاک) و پیشرفته برای گیربکس و کلیه سیستم های انتقال قدرت مناسب می‌باشد. این محصول به عنوان یک سیال یا روان کننده به داخل سطوح فلزی و چرخدنده ها نفوذ کرده و با ایجاد ..

مکمل روغن گیربکس اتوماتیک پروتک

مکمل روغن گیربکس اتوماتیک پروتک

شماره فنی

P1801

قیمت : 38,200 تومان


معرفی محصول:مکمل روغن گیربکس اتوماتیک پروتک موجب کاهش اصطکاک بین قطعات گیربکس، راحتتر شدن تعویض دندها و حفاظت و نگهداری از کاسه نمدها و و واشر¬های لاستیکی و پلاستیکی می¬شود. جلوگیری از تشکیل رزین و رسوبات مخرب در سیستم گیربکس، کاهش اکسیداسیون، روانکا..

مکمل زوزه گیر گیربکس دستی هولتس

مکمل زوزه گیر گیربکس دستی هولتس

شماره فنی

GM6RA

قیمت : 26,000 تومان


معرفی محصول:مکمل زوزه گیر گیربکس دستی هولتس یک محصول جدید و منحصر به فرد است که برای از بین بردن صدای زوزه چرخ دنده‌های گیربکس‌های دستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نرم کردن چرخ دنده‌ها و لوازم متحرک گیربکس و همچنین کاهش اصطکاک در چرخ دنده‌های گیربکس ا..

نشت گیر روغن گیربکس دستی پروتک

نشت گیر روغن گیربکس دستی پروتک

شماره فنی

P2141

قیمت : 18,000 تومان


معرفی محصول:نشت گیر روغن گیربکس دستی پروتک به طور خاص برای جلوگیری از نشت روغن در سیستم گیربکس دستی تولید شده است. نشت روغن در سیستم گیربکس موجب کاهش سطح روغن و در نتیجه باعث بروز آسیب های جدی به گیربکس شده که هزینه تعمیر آن بسیار بالا خواهد بود، بنا..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.