این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل تمامی محصولات شوینده و مراقبت از چرم مانند اسپری شوینده چرم و واکس چرم صندلی خودرو می باشد.
چرم به کار رفته در داخل خودرو به خصوص روکش های صندلی بسیار حساس می باشند، بنابراین حفظ و نگهداری آن از اهمیت ویژه ای بر خوردار است. یکی از مواردی که چرم با ارزش خودرو شما را به شدت تهدید می کند تابش مستقیم نور خورشید است که موجب از بین رفتن حالت طبیعی چرم شده و باعث خشکی و در نهایت ایجاد ترک شود. 
استفاده منظم از این دسته محصولات  که مخصوص  تمیز کردن چرم داخل خودرو است علاوه بر تمیزی و از بین رفتن لکه آب و چربی از روی سطح چرم با ایجاد لایه محافظ بر روی قسمت های چرمی به خوبی از تماس مستقیم نور خورشید با سطح چرم جلوگیری می کند.

پیشنهاد می‌شود قبل از انتخاب و خرید، به نوع چرم به کار رفته در داخل خودرو توجه شود. ممکن است در بعضی از خودروها از چرم مصنوعی و در برخی دیگر از چرم طبیعی استفاده شود. بنابراین بهتر است محصولی را انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز شما باشد. 
در این دسته بندی همچنین مرطوب کننده چرم نیز موجود می باشد که باعث بازسازی و مرطوب شدن سطح چرم شده و شرایط اولیه را به چرم باز می گرداند.
سوناکس آلمان و مادرز امریکا از جمله برند های معتبر در تولید محصولات محافظ چرم در جهان هستند. محصولات تولید شده توسط این شرکت ها به خوبی از سطح چرم محافظت کرده و باعث افزایش طول عمر سطوح چرمی می شود. 


اسپری تمیز و محافظت کننده چرم رفلکشن مادرز

اسپری تمیز و محافظت کننده چرم رفلکشن مادرز

شماره فنی

10424

قیمت : 55,600 تومان


معرفی محصول:اسپری محافظ چرم رفلکشن مادرز محصولی منحصر به فرد از شرکت مادرز است. این محصول با فرمول شیمیایی قوی مناسب برای مراقبت از چرم خودرو شما می‌باشد. استفاده آسان و سریع ، این محصول را به یکی از محبوب ترین محصولات شرکت مادرز تبدیل کرده است. روغن..

اسپری تمیز کننده داخل خودرو اکستریم سوناکس

اسپری تمیز کننده داخل خودرو اکستریم سوناکس

شماره فنی

221241

قیمت : 46,400 تومان


معرفی محصول: اسپری تمیز کننده داخل خودرو اکستریم سوناکس به طور خاص برای پاک کردن داخل خودرو تولید شده است. فرمول فوق قوی تمیز کننده داخلی خودرو اکستریم سوناکس به سرعت بوی نامطبوع و تمام آلودگی ها را از بین می‌برد. لکه های سرسخت ایجاد شده رو..

اسپری تمیز کننده داخل خودرو سوناکس

اسپری تمیز کننده داخل خودرو سوناکس

شماره فنی

321200

قیمت : 46,400 تومان


معرفی محصول:اسپری تمیز کننده داخل خودرو سوناکس به آسانی و راحتی تمام جرم های داخلی روی سطوح را پاک می‌کند. صندلی ها، روکش های پارچه ای، سان روف و قسمت های پلاستیکی تودوزی داخل از جمله موارد مصرف این محصول می‌باشد. استفاده از تمیز کننده داخلی اتومبیل ..

اسپری تمیز کننده فومی چرم مادرز

اسپری تمیز کننده فومی چرم مادرز

شماره فنی

6410

قیمت : 36,000 تومان


معرفی محصول:اسپری فوم چرم مادرز یک پاک کننده قوی برای از بین بردن لکه های سمج و سرسخت می‌باشد. این محصول حاوی گلیسرین مخصوص می باشد که باعث غنی شدن مایکرو-امولسیون موجود در این محصول و در نتیجه به وجود آمدن تعادل رطوبتی شده است که با نفوذ روی سطوح چر..

اسپری تمیز کننده چرم مادرز

اسپری تمیز کننده چرم مادرز

شماره فنی

6412

قیمت : 38,000 تومان


معرفی محصول:سطوح چرمی خودرو یکی از قسمت هایی است که نیاز به مراقبت ویژه و منظم دارد. از این رو مهندسان شیمی شرکت مادرز محصولی نوآورانه را طراحی کرده اند که تاثیر خارق العاده ای بر روی سطوح چرم دارد. اسپری تمیز کننده چرم مادرز با فرمول منحصر به فرد تم..

اسپری تمیز کننده چرم مصنوعی مادرز

اسپری تمیز کننده چرم مصنوعی مادرز

شماره فنی

6524

قیمت : 41,800 تومان


معرفی محصول:اسپری وینل چرم مصنوعی مادرز به سرعت و به آسانی موجب تمیزی و درخشنگی سطوح چرمی خودرو می‌شود. اسپری وینل چرم مصنوعی مادرز همچنین حالت دهنده و محافظ قدرتمند از سطوح چرمی است. این محصول فوق قوی و سازگار با محیط زیست تمامی جرم های سرسخت، گرد و..

اسپری محافظ چرم مادرز

اسپری محافظ چرم مادرز

شماره فنی

6512

قیمت : 37,000 تومان


معرفی محصول:اسپری محافظ و لطیف کننده سطوح چرمی مادرز یکی از محصولات فوق حرفه ای این شرکت است که موجب تمیزی، محافظت، درخشندگی و همچنین حالت دهندگی به سطوح چرمی تنها در یک مرحله می‌شود. این محلول به آرامی بر روی منافذ سطح چرم نفوذ کرده و باعث حل ش..

فوم مراقبت از چرم حرفه ای نانو مدل اکستریم سوناکس

فوم مراقبت از چرم حرفه ای نانو مدل اکستریم سوناکس

شماره فنی

289100

قیمت : 47,200 تومان


معرفی محصول:فوم مراقبت از چرم حرفه ای نانو مدل اکستریم سوناکس با فرمولی قوی و تاثیر گذار تمام آن چیزی است که شما برای تمیزی و مراقبت از سطوح چرمی خودرو خود لازم دارید. این محصول با از بین بردن جرم های سرسخت و سمج، روغن و گریس از روی سطوح چرمی باعث پا..

لطیف کننده چرم مادرز

لطیف کننده چرم مادرز

شماره فنی

6312

قیمت : 42,000 تومان


معرفی محصول:لطیف کننده چرم مادرز محافظ قدرتمندی از سطوح چرمی داخل خودرو است. شما به سختی جرم ها، لکه های چربی ، گرد و خاک را از روی سطوح چرمی داخل خودرو پاک کرده اید و دیگر نمیخواهید آن را در معرض این قبیل آلودگی ها قرار دهید. از این رو لطیف کننده چ..

مایع نرم کننده و محافظ چرم سوناکس

مایع نرم کننده و محافظ چرم سوناکس

شماره فنی

291141

قیمت : 45,200 تومان


معرفی محصول:مایع نرم کننده و محافظ چرم سوناکس، محصولی ویژه برای تمیز کردن سطوح چرمی داخل خودرو، موتورسیکلت و کلیه سطوح چرمی نرم می‌باشد. باز گرداندن رنگ چرم و بوی طبیعی چرم از جمله ویژگی های این محصول است. استفاده از این محصول به آسانی کلیه جرم ها، ر..

مرطوب کننده چرم مادرز

مرطوب کننده چرم مادرز

شماره فنی

6310

قیمت : 58,800 تومان


معرفی محصول:لوسیون مرطوب کننده خمیری چرم مادرز یک محافظ قوی در برابر انواع جرم و ترک خوردگی برای سطوح چرمی به حساب می‌آید.این ماده روغن و خصوصیات از دست رفته به وسیله گرما و نور خورشید را به سطح چرم برمی‌گرداند و همچنین رطوبت چرم را حفظ می‌کند. جلوگی..

پکیج حرفه ای تمیز کننده و محافظت از چرم مادرز

پکیج حرفه ای تمیز کننده و محافظت از چرم مادرز

شماره فنی

NIL-50303-12

قیمت : 136,000 تومان


معرفی محصول:شرکت مادرز امریکا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده محصولات مراقبتی خودرو در جهان بر این باور است که نگهداری و مراقبت از سطوح چرمی یکی از وظایف اصلی این شرکت است. از این رو این شرکت با تولید محصولات ویژه خود توانسته است نیاز ش..

اسپری تمیز کننده داخل اتومبیل پروتک

اسپری تمیز کننده داخل اتومبیل پروتک

شماره فنی

P2011

قیمت : 25,600 تومان


معرفی محصول :اسپری تمیز کننده داخل اتومبیل پروتک یک محصول طبیعی از منابع تجدید پذیر می باشد که بدون مواد شیمیایی برای تمیز کردن کلیه سطوح از جمله شیشه ای، پلاستیکی، چرمی و پارچه ای کاربرد دارد. این محصول 100 درصد طبیعی بود و هیچ گونه آسیبی را متوجه پ..

اسپری تمیز کننده چند منظوره مدل اسپید مادرز

اسپری تمیز کننده چند منظوره مدل اسپید مادرز

شماره فنی

18924

قیمت : 29,000 تومان


معرفی محصول:اسپری تمیز کننده چند منظوره مدل اسپید مادرز با قدرت پاک کنندگی بالا برای از بین بردن هر گونه آلودگی بر روی سطوح مورد استفاده قرار می‌گیرد. قدرت پاک کنندگی اسپری تمیز کننده سریع چند منظوره مادرز به قدری بالاست که می‌تواند حتی آلودگی های زی..

نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.