این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل انواع گوناگون پولیش رینگ خودرو از جمله پولیش کروم،استیل،آهن و آلمینیوم که مناسب برای انواع رینگ خودرو است می باشد. 
خط و خش، گرد و خاک و سوختیگی  بر روی سطح رینگ زیبایی ظاهر خودرو را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین علاوه بر تمیز نگه داشتن سطح رینگ، محافظت از آن در برابر آسیب های احتمالی از اهمیت ویژه ای بر خودار است. پولیش های موجود در این دسته بندی به طور کامل خط و خش و آلودگی های ایجاد شده بر روی سطح رینگ را از بین خواهند برد و سطح رینگ را برای اعمال واکس محافظ آماده می کنند.
از جمله شرکت های قدر در تولید پولیش رینگ شرکت مادرز امریکا است که با تولید پولیش مخصوص رینگ خودرو توانسته است جایگاه مناسبی در بازار برای خود پیدا کند. 
پولیش فلز این شرکت یکی از محصولات فوق قوی در این دسته بندی است که به خوبی تمام خط و خش های ایجاد شده بر روی رینگ را از بین خواهد برد و درخشندگی را به سطح رینگ باز خواهد گردانند. 
در این دسته بندی همچنین پکیج فوق العاده رینگ کرومی مادرز موجود می باشد که تمام نیاز شما برای بازسازی و درخشندگی رینگ خودرو را برطرف می کند. اسپری پولیش کروم طلایی کالیفرنیا مادرز

اسپری پولیش کروم طلایی کالیفرنیا مادرز

شماره فنی

5222

قیمت : 30,000 تومان


معرفی محصول:استفاده از اسپری پولیش کروم طلایی کالیفرنیا مادرز روشی ساده و سریع برای تمیز کردن، پولیش کاری و مراقبت از سطوح کرومی سخت و لوازم تزئینی ساخته شده از کروم است. صفحات کرومی، کروم های پی وی دی و کروم پلاستیک از جمله موارد مصرف این محصول است...

پولیش آلومینیوم مادرز

پولیش آلومینیوم مادرز

شماره فنی

5100

قیمت : 31,000 تومان


معرفی محصول:پولیش آلومینیوم مادرز یکی از محصولات افسانه ای شرکت مادرز است. فرمول محرمانه این محصول موجب درخشندگی بی‌نظیر رینگ های آلومینیومی و کلیه قطعات ساخته شده از آلومینیوم است. از پولیش آلومینیوم مادرز همچنین می‌توان برای سطوح برنجی، آلیاژی و لو..

پولیش فلز طلایی کالیفرنیا مادرز

پولیش فلز طلایی کالیفرنیا مادرز

شماره فنی

5112

قیمت : 52,000 تومان


معرفی محصول:پولیش فلز مادرز محصولی منحصر به فرد از شرکت مادرز است. این پولیش مخصوص سطوح فلزی بدون پوشش رنگ مانند آلومینیوم، نقره، مس، استیل ضد زنگ و سطوح برنجی می‌باشد. استفاده از پولیش فلز مادرز برای این سطوح باعث پاکی و بازگرداندن درخشندگی اولیه سط..

پولیش قدرتمند فلز مادرز

پولیش قدرتمند فلز مادرز

شماره فنی

5150

قیمت : 146,500 تومان


معرفی محصول:پولیش قدرتمند فلز مادرز به طور خاص برای استفاده از پد پولیش توپی مادرز طراحی شده است. این پولیش قدرتمند با بهره گیری از فرمول شیمیایی پیچیده به سرعت تمامی خط و خش ها و عیوب سطحی را از روی فلزات از بین می‌برد. برطرف کردن اثر سنباده و اکسید..

پولیش کروم سوناکس

پولیش کروم سوناکس

شماره فنی

308000

قیمت : 36,000 تومان


معرفی محصول:پولیش کروم سوناکس مناسب برای سطوح آلومینیومی، فلزات به کار رفته در تریم، مس، برنج و کروم است. استفاده از این محصول موجب پاکی و درخشندگی سطح و همچنین از بین رفتن لکه ها  از روی این سطوح می‌شود. این محصول همچنین با ایجاد شرایطی باعث حل..

پولیش کروم طلایی کالیفرنیا مادرز

پولیش کروم طلایی کالیفرنیا مادرز

شماره فنی

5212

قیمت : 29,500 تومان


معرفی محصول:شرکت مادرز با تولید پولیش مخصوص سطوح کرومی توانسته است نیاز خودرو دوستان به این نوع پولیش را برطرف کند. استفاده آسان و سریع و همچنین ایجاد لایه محافظ بر روی سطوح کرومی از ویژگی های پولیش کروم مادرز است. استفاده از این پولیش برای سطوح کروم..

پکیج شستشوی و پولیش حرفه ای رینگ کرومی مادرز

پکیج شستشوی و پولیش حرفه ای رینگ کرومی مادرز

شماره فنی

NIL-50303-03

قیمت : 110,500 تومان


معرفی محصول:پکیج شست و شوی و پولیش حرفه ای رینگ کرومی مادرز شامل 4 محصول شرکت مادرز است. سطوح کرومی وسیله نقلیه شما نمایی خاص و زیبا به خودرو شما می‌دهد ولی آسیب پذیری این سطوح باعث شده است که مراقبت و تمیزی آن یکی از نگرانی های شما خودرو دوستان باشد..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
این محصول در حال حاضر ناموجود است. نشانی ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا محض موجود شدن به شما اطلاع دهیم.