روش های پرداخت

روش‌های پرداخت

1.       پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران نیلاکا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی پرداخت الکترونیک سامان(SEP) در سایت نیلاکا و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

ü      چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت نیلاکا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت های بانک‏‌ ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

Ø      شماره 16 رقمی کارت ، این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

Ø      رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم ، برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

Ø      کد CVV2 ، این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

Ø      تاریخ انقضا ، این تاریخ روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

2.       پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق سایت نیلاکا و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت نیلاکا منجر به تسریع در پردازش سفارش خواهد شد

Ø      مشخصات حساب نیلاکا

 

ü      شماره حساب 33044555551 بانک رسالت متعلق به شرکت نیلاکار یاران پارس

ü      شماره کارت: 5041727010001319 بانک رسالت متعلق به شرکت نیلاکار یاران پارس

ü      شماره شبا :  630700033000224455555001IR

 

Ø      در نهایت کاربران می بایست یک کپی از برگ پرداخت با ذکر شماره سفارش به سایت نیلاکا ایمیل (info@nilaka.com)  یا از طریق خط تلگرام @nilakaryanepars
ارسال نمایند

Ø      بعد از دریافت مستندات پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب پردازش سفارش آغاز خواهد شد.

Ø      توصیه ما به کاربران استفاده از روش درگاه اینترنتی برای تسریع در پردازش سفارش می باشد.

 

3.       پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، نیلاکا این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

ü      پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

     از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش نیلاکا دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

 

ü      پرداخت نقدی در محل تحویل ، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، نیلاکا امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

 

Ø      پرداخت در محل فقط برای مبالغ نهایی فاکتور کمتر از پنج میلیون ریال میسر می باشد

Ø      کالاهای با پرداخت اینترنتی دارای اولویت پردازش و ارسال می باشند. 

پیگیری سفارش
ثبت نام یادآوری رمز ورود خروج