حفظ حریم شخصی

نیلاکا خود را همواره پایبند به صیانت از حریم شخصی کاربران محترم می­داند.
جهت ارائه خدماتی مطمئن و با کیفیت و امن، در فرآیند خرید، ثبت نظرات شخصی یا استفاده از سایر امکانات وب سایت نیلاکا، ممکن است اطلاعاتی از کاربران خواسته شود. فرض نیلاکا بر این است که آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری بوده و لذا تنها کانال مکاتبه با مشتری خواهد بود. درصورت علاقمندی مشتری به تغییر نام، آدرس یا تلفن برای یک خرید خاص، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل کالا درج نمایند تا نیلاکا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده نماید.
 
از آنجا که کلیه فعالیتهای تجاری نیلاکا قانونی و منطبق با قوانین تجارت الکترونیک می­باشد، جهت پردازش سفارشات و ارسال کالاها، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران درخواست می­ نماید تا طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر گردد و درصورت درخواست مشتریان حقوقی، گواهی ارزش افزوده ارسال گردد. با توجه به موارد فوق، درج  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای کاربران حقوقی الزام قانونی است. ممکن است نیلاکا از برخی از اطلاعات درج شده توسط کاربران، جهت ارتباط با مشتریان، تحقیقات بازار و یا بهبود وب سایت استفاده نماید.   
 
نیلاکا جهت اطلاع رسانی اخبار و رویدادها و خدمات ویژه یا سیاستهای پیشبرد فروش(پروموشن)، ایمیل یا پیامک برای کاربران سایت ارسال خواهد نمود، که درصورت عدم علاقمندی کاربران به دریافت آنها، می­توانندعضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو نمایند.
صیانت از رمز عبور، به عهده کاربر بوده و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، به کاربران توصیه می­گردد از ارائه آن به اشخاص دیگر خودداری نمایند. هویت شخصی کاربران برای نیلاکا جزء اطلاعات محرمانه خواهد بود و اطلاعات شخصی آنان به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌گردد، مگر در مواردی که به دستور و حکم قانونی ناچار به ارائه به مراجع ذی‌صلاح باشد.
 
درصورت بروز هرگونه مزاحمت با نام نیلاکا، کاربران محترم میتوانند موارد را از طریق ایمیل  info@nilaka.com  یا تلفن  02136057100 اطلاع داده و پیگیری نمایند.
نیلاکا حق تأیید یا عدم تأیید نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین کشور و وب سایت و رعایت عرف جامعه، برای خود محفوظ می­دارد. در ضمن درصورتیکه نظر ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق مجرمانه باشد، نیلاکا می‌تواند با تکیه بر  اطلاعات ثبت شده، اقدام به پیگیری قانونی نماید.
 
نیلاکا مشابه دیگر وب سایت‌ها IP و کوکی‌ها را جمع آوری و استفاده می‌کند، اما سیستمها و استراتژی های امنیتی و پروتکل ها و  روشهای مدیریت دیتاهای نیلاکا به گونه ای طراحی شده اند که از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری بعمل آورند.

 
نیلاکا امیدوار است کاربران محترم خریدی مطمئن، امن و رضایت بخش را با ما تجربه کنند و در این راستا از هیچ تلاشی در حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی مشتریان فروگذار نخواهند کرد.
 

آدرس:              
استان تهران، شهر تهران، خیابان امیرکبیر، خیابان ملت، کوچه قدیم نوایی، کوچه افسانه، پلاک 7، واحد 9 
0098-21-36057100پیگیری سفارش
ثبت نام یادآوری رمز ورود خروج