درباره ما

   فروشگاه اینترنتی نیلاکا متعلق به شرکت نیلاکار یاران پارس به شماره ثبت 487059 میباشد. این فروشگاه از سال 1395 فعالیت خود را با هدف توسعه زنجیره تامین قطعات یدکی ، لوازم جانبی و لوازم مصرفی خودرو آغاز کرد. در نیلاکا هدف ایجاد سطحی از اطلاعات مورد نیاز کاربران است تا با استفاده از آن بتوانند یک خرید مطمئن را تجربه کنند و بدون نیاز به مراجعه حضوری به فروشگاه ها و اتلاف وقت و هزینه کالای مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

مهمترین اهداف نیلاکا 

  • مهمترین هدف نیلاکا تامین و تهیه کالاهای با کیفیت مناسب می باشد برای این کار ما تمام تلاش خود را در انتخاب شرکای تجاری و نظارت بر کالاهای آنها و بسته بندی مناسب به کار خواهیم بست. منظور از کیفیت مناسب اطلاع مشتری از سطح کیفی محصول مورد نظر می باشد تا با اطلاع از این موضوع بتواند متناسب با شرایط خود تصمیم درستی در خرید خود داشته باشد.
  • دقت در انتخاب صحیح کالا دومین  هدف نیلاکا می باشد همانطور که می دانید در دنیای امروز خودرو ها دارای آپشن های متفاوت و متنوعی می باشند لذا بسیاری از قطعات استفاده شده در آنها با وجود ظاهر یکسان دارای ویژگی های عملکردی یا فیزیکی متفاوتی می باشند لذا برای این دسته از کالاها علاوه به اطلاعات اولیه مشتری نیاز به استفاده از شماره شاسی خودرو و دسترسی به پایگاه داده آن خودرو ساز برای یافتن قطعه مورد نظر مشتری می باشد در نیلاکا علاوه بر اینکه این امکان فرآهم شده دسترسی به داده های خودروها و نقشه های فنی آنها نیز فرآهم شده تا کارشناسان آموزش دیده نیلاکا بتوانند مشتری را در راستای یافتن قطعه صحیح یاری دهند.
  • دسترسی به کالا در سرتاسر ایران سومین هدف ما می باشد با تنوع خودروهای موجود در ایران و گستردگی پهنه کشور طبیعی است که هیچ فروشگاه یا نمایندگی منطقه ای نمی تواند همه قطعات مورد نیاز همه خودرو ها را داشته باشد لذا ما با گرد آوری اطلاعات و همکاری با شرکای تجاری خود در یک فروشگاه متمرکز و استفاده از روش های حمل متنوع به این نیاز مشتری ها پاسخ داده ایم تا بتوانند در هر نقطه ایران در حداقل زمان ممکن به کالای خود دسترسی داشته باشند روشهای ارسال نیلاکا را مطالعه نمایید.
  • ایجاد عدالت قیمیتی در سطح کشور چهارمین هدف نیلاکا می باشد این کار یک موضوع طبیعی در فروشگاه های اینترنتی می باشد که از یک قیمت واحد برای فروش کالای خود استفاده می کنند لذا در تهران یا در سطح دورترین شهرستان های کشور همه می توانند از یک سطح قیمتی کالا را خریداری و استفاده نمایند. و دیگر کمبود و نا یاب بودن قطعه دلیلی بر افزایش قیمت آن نمی باشد.
  • پاسخگویی در هر زمان پنجمین هدف نیلاکا می باشد راه های مختلفی را برای ارتباط با مشتریان خود تعریف کرده ایم تا مطمئن باشیم هر سوال یا مشکلی برای مشتریان ما وجود دارد بتوانیم به آن پاسخ مناسب دهیم در قسمت تماس با ما می توانید به این راه ها دسترسی داشته باید یا بطور مستقیم از طریق ابزار چت آنلاین با ما به گفتگو بپردازید.


پیگیری سفارش
ثبت نام یادآوری رمز ورود خروج