راهنمای عودت کالا

در فروشگاه اینترنتی نیلاکا برای اطمینان بیشتر مشتریان عودت کالا با شرایط ذیل میسر می باشد لذا مشتریان با رعایت شرایط ذکر شده در ادامه می توانند با خیال راحت کالای خود را خریداری نمایند و در صورت بروز مشکل احتمالی کالای خود را عودت نمایند.

شرایط عمومی عودت یا تعویض کالا :

1. زمان درخواست عودت با رعایت شرایط ذیل حداکثر 7 روز پس از دریافت سفارش می باشد.

2. کالای دریافت شده می بایست به همان ترتیبی که دریافت شده عودت شود و در صورت خراب شدن بسته بندی ( باز کردن پلمب) یا استفاده و تغییر در کالا امکان عودت میسر نمی باشد.

3.ثبت عودت کالا می بایست از طریق سایت و در قسمت تاریخچه سفارشات باشددر این قسمت سفارش خود را انتخاب نمایید و کالایی که درخواست عودت دارید را مطابق با عکس ذیل درخواست عودت نمایید. این فعالیت حداکثر 7 روز پس از دریافت کالا میسر می باشد.


با کلیک بر روی دکمه نشان داده شده اطلاعات علت عودت از شما پرسیده و عودت را ثبت نمایید.

4. کلیه کالاها دارای ضمانت اصالت فیزیکی و ظاهری و بیمه می باشند لذا در زمان دریافت کالا از این موضوع مطمئن شوید برای کالاهایی که دارای مشکل یا عیب ظاهری می باشند از محل عیب عکس تهیه نمایید و برای خدمات پس از فروش نیلاکا از طریق کانال های ارتباطی ارسال نمایید. لذا برای عودت کالا می بایست کالا دارای شرایط ظاهری کاملا مطابق شرایط تحویل باشد.

5.تصمیم به تعویض یا عودت کالا برای کالاهای دارای مشکل به عهده نیلاکا می باشد. اما در صورت رعایت شرایط بالا امکان عودت بدون قید شرط میسر می باشد.

6. در صورت عودت حداکثر طی 2 روز کاری در صورت درخواست هزینه سفارش عودت خواهد شد.

شرایط اختصاصی عودت یا تعویض کالا :

1. کالاهای تزئینی مانند سپر ، چراغ ، داشبورد و متعلقات آنها : برای این کالاها با توجه به اهمیت ظاهر آنها و امکان بروز خط و خش و تغییرات فیزیکی حتما در زمان تحویل کنترل دقیق نمایید و از سلامت ظاهری آنها اطمینان حاصل فرمایید در صورت وجود مشکل حتما با مامور تحویل کالا صورت جلسه نمایید و از طریق چت آنلاین در گوشه پایین سمت چپ سایت یا از طریق آدرس ایمیل info@nilaka.com مشکل و صورت جلسه را برای نیلاکا ارسال نمایید.

2. کالاهای دارای تاریخ انقضا یا تولید: برای این دسته از کالاها حداقل با 6 ماه زمان برای مشتری ارسال خواهد شد. برخی از محصولات شیمیایی یا روغن ها دارای تاریخ انقضا نمی باشند اما دارای تاریخ تولید می باشند به توصیه کارشناسان حداکثر زمان قابل قبول برای استفاده روغن موتورها در صورت شرایط نگهداری مناسب 4 سال از زمان تولید ذکر شده بر روی جعبه می باشد. لذا نیلاکا متعهد به تحویل کالا با این شرایط می باشد.

3.کالاهای برقی مانند سنسورها ، دوربین رادار بدون امکان عودت می باشند.

4.کالاهای دارای ضمانت در صورت بروز مشکل یا عیب می بایست از طریق نمایندگی های ذکر شده در ضمانت نامه در هنگام تحویل کالا پیگیری نمایید. و بروز مشکل برای این دسته از کالاها خارج از تعهدات نیلاکا می باشد.


پیگیری سفارش
ثبت نام یادآوری رمز ورود خروج