جستجو بر اساس خودرو

سیستم هیدرولیک

روغن هیدرولیک فرمان یا به اصطلاح مایع هیدرولیک مایعی با خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد است که علاوه بر روانکاری قطعات داخلی سیستم هیدرولیک فرمان، باعث انتقال قدرت از سیستم فرمان به چرخ های جلو خودرو می شود.در واقع روغن هیدرولیک به راننده این امکان ادامه ...

مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک فرمان پروتک (PROTEC)

مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک فرمان پروتک (PROTEC)

ناموجود است
به من اطلاع بده
مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک پروتک (PROTEC)

حمل رایگان

مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک پروتک (PROTEC)

ناموجود است
به من اطلاع بده

  توضیحات

  روغن هیدرولیک فرمان یا به اصطلاح مایع هیدرولیک مایعی با خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد است که علاوه بر روانکاری قطعات داخلی سیستم هیدرولیک فرمان، باعث انتقال قدرت از سیستم فرمان به چرخ های جلو خودرو می شود.

  در واقع روغن هیدرولیک به راننده این امکان را می دهد که با صرف کمترین انرژی سیستم فرمان و در نتیجه جهت حرکت خودرو را کنترل کند.

  بیشتر روغن های هیدرولیک فرمان بر پایه روغن های مینرال و سنتتییک تولید می شوند که با افزودن مکمل های ویژه ای به آن مانند مکمل ضد خوردگی، مکمل ضد فشار و مکمل جلوگیری از تشکیل کف و… موجب افزایش کارایی و بهبود عملکرد آن در داخل سیستم هیدرولیک فرمان خودرو می شود.

  با توجه به عملکرد بالای سیستم هیدرولیک فرمان، قطعات داخلی آن مانند پمپ هیدرولیک، لوله های انتقال قدرت هیدرولیک، شیر هیدرولیک و تسمه هیدرولیک ممکن است به مرور زمان دچار آسیب و فرسایش شدید شوند. این فرسایش قطعات داخلی به خصوص واشرهای پلاستیکی و یا کاسه نمد ها ممکن است باعث نشت روغن به خارج و در نتیجه موجب کاهش سطح روغن هیدرولیک در سیستم شود. 

  بنابراین لزوم خفط و نگهداری از سیستم هیدرولیک امری حیاتی و ضروری است زیرا هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات آن بسیار بالا خواهد بود. این دسته بندی شامل محصولاتی است که موجب نگهداری و بهبود عملکرد سیستم هیدرولیک می‌شود. 
  استفاده منظم از این دسته محصولات باعث کاهش این آسیب های احتمالی در سیستم هیدرولیک می شود. مایع تمیز کننده سیستم هیدرولیک تمام جرم ها، رسوبات و همچنین اکسید های تشکیل شده در این سیستم را از بین خواهد برد و باعث نگهداری و بهبود عملکرد سیستم هیدرولیک به طور قابل توجه ای می شود. 

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روغن هیدرولیک مطلب روغن هیدرولیک فرمان-نحوه انتخاب و خرید را مطالعه نمایید.
   

  پیگیری سفارش
  ثبت نام یادآوری رمز ورود خروج