جستجو بر اساس خودرو

  • لنت ترمز جلو پراید های کیو (HI-Q)

لنت ترمز جلو پراید های کیو (HI-Q)

تولید کننده های کیو (HI-Q)
کد محصول: SP1049
موجودی: در انبار (ارسال رایگان)
قیمت کالا 103,000 تومان
حمل رایگان +100 هزار
پرداخت در محل
امکان عودت کالا
تضمین اصالت
سفارشات خاص
توضیحات

معرفی محصول:

لنت ترمز جلو پراید های کیو از سری محصولات شرکت های کیو کره جنوبی می‌باشد. لنت ترمز یکی از قطعات مصرفی مهم در خودرو به شمار می‌رود.خیلی از تصادفات جاده ای ناشی از عملکرد ضعیف سیستم ترمز است که در سرعت های بالا و به دلیل عدم کنترل راننده باعث بروز خسارت های جبران ناپذیر می‌گردد. لنت های ترمز دیسکی با طراحی جدید و عملکردی فوق العاده باعث توقف هر چه بهتر خودرو در کم ترین زمان ممکن می‌گردند. لنت های ترمز دیسکی به گونه ای طراحی شده اند که بار فشار دادن پدال ترمز، روغن به کمک خلا ایجاد شده توسط بوستر به سمت کالیپر نصب شده بر روی دیسک می‌رود و فشار ایجاد شده درون کالیپر به لنت ترمز وارد می‌شود و باعث ایجاد اصطکاک بر روی سطح دیسک شده و خودرو متوقف می‌گردد. لنت های ترمز دیسکی غالبا در چرخ های جلو استفاده می‌شود هر چند خودروسازهای امروزی از ترمز دیسکی در هر چهار چرخ استفاده می‌کنند.

خودروی مناسب:

لنت ترمز جلو پراید های کیو را می‌توان در خودروهای پراید 111، پراید 131، پراید 132، پراید 151، پراید 141 پراید صبا و پراید نسیم مورد استفاده قرار داد.

ویژگی محصول:

عدم استفاده از آزبست

افزایش قدرت ترمز

جلوگیری از آسیب دیسک ترمز

معرفی تولید کننده:

شرکت های کیو (HI-Q) یکی از برند های تولیدی کارخانه SANGSING می‌باشد که از سال 1991 فعالیت خود را در زمینه تولید لنت های ترمز و به طور کلی لوازم مربوط به سیستم ترمز در کره جنوبی آغاز کرده است. این شرکت در زمینه تولید لنت های ترمز برای کلیه وسایل نقلیه اعم از سواری، سنگین و نیمه سنگین فعالیت می‌کند. بهبود فرآیند ترمز گیری در خودرو و ایجاد صدای کم از ویژگی های محصولات این شرکت می‌باشد. لنت های ترمز های کیو (HI-Q) در هر شرایط آب و هوایی ضریب اصطکاک بالایی را ایجاد می‌کنند که باعث افزایش ایمنی در خودرو می‌شود. لنت های کیو (HI-Q) با محیط زیست کاملا سازگار می‌باشد و از ماده آزبست که باعث سرطان می‌شود استفاده نکرده است. به این ترتیب محصولات شرکت های کیو (HI-Q) عاری از هر گونه سرب، کادمیم، جیوه و کروم می‌باشند. لنت ترمز های کیو (HI-Q) به طور قابل توجهی استفاده از مواد آهنی را جهت به حداقل رساندن صدمات به سطح دیسک ترمز، کاهش داده است. لازم به ذکر است لنت های اصلی های کیو (HI-Q) در کلیه تست های استاندارد لنت ترمز در ایران نمره قابل قبولی کسب کرده است.

قطعه لنت ترمز جلو پراید های کیو از محصولاتی تولیدی های کیو (HI-Q) می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط نیلاکا از یک خرید سریع و با قیمت مناسب بهره مند گردید. در قسمت خودروهای مرتبط می توانید خودروهای مرتبط با این محصول را به دقت بررسی و از انطباق کالای لنت ترمز جلو پراید های کیو با خودروی خود اطمینان حاصل فرمایید.

مشاهده ادامه توضیحات
خودروهای سازگار

این محصول با خودروی شما سازگار نیست؟

اگر این کالا با خودروی شما طبق جدول بالا سازگار نیست می توانید با انتخاب خودروی خود از بین سایر محصولات مرتبط کالای منطبق با خودروی خود را انتخاب نمایید.

مشخصات فنی
مشخصات فنی
تولیدکننده های کیو (HI-Q)
گروه کالا لنت ترمز، سیستم ترمز
محل کالا جلو
ابعاد 78.8x63.4x14.5
کشور سازنده کره جنوبی
حمل و نقل
وزن بسته 2,100.00 گرم
هزینه ارسال کل کشور رایگان می‌باشد
شهر تهران پیک فروشگاه
سایر شهرها
پست پیشتاز
ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
پیگیری سفارش
ثبت نام یادآوری رمز ورود خروج