جستجو بر اساس خودرو

  • تسمه دینام و کولر و هیدرولیک رنو ال90 و ساندرو پاور گریپ (POWERGRIP)
    تسمه دینام و کولر و هیدرولیک رنو ال90 و ساندرو پاور گریپ (POWERGRIP) تسمه دینام و کولر و هیدرولیک رنو ال90 و ساندرو پاور گریپ (POWERGRIP)

تسمه دینام و کولر و هیدرولیک رنو ال90 و ساندرو پاور گریپ (POWERGRIP)

تولید کننده گیتس (GATES)
کد محصول: GAT-6PK1818
موجودی: نا موجود (ارسال رایگان)
حمل رایگان +100 هزار
پرداخت در محل
امکان عودت کالا
تضمین اصالت
سفارشات خاص
توضیحات

معرفی محصول:

قطعه تسمه دینام و کولر و هیدرولیک رنو مگان و ال90 پاورگریپ از محصولاتی تولیدی گیتس (GATES) می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط نیلاکا از یک خرید سریع و با قیمت مناسب بهره مند گردید. در قسمت خودروهای مرتبط می توانید خودروهای مرتبط با این محصول را به دقت بررسی و از انطباق کالای تسمه دینام و کولر و هیدرولیک رنو مگان و ال90 پاورگریپ با خودروی خود اطمینان حاصل فرمایید به طور خلاصه این کالا مناسب برای خودروهای رنو ال90 و ساندرو می باشد شماره قطعه در نقشه انفجاری 10612, 10613, 10614 می باشد

تسمه دینام:

یکی از اقلام مصرفی در بیشتر خودروها تسمه دینام است. تسمه دینام موجب عملکرد دینام، واترپمپ، کمپرسور کولر و سیستم فرمان هیدرولیک می‌شود. تسمه دینام  معمولا  یک نوار مارپیچ با شیار‌های خاص بر روی آن است که حول پولی‌های گوناگون ( پولی واتر پمپ، پولی هرزگرد و...) حرکت می‌کند.
تسمه‌ دینام قدرت را به کمپرسور کولر،‌پمپ هیدرولیک  فرمان، پروانه رادیاتور (در خودروهای با پروانه مکانیکی) و پمپ انژکتور انتقال می‌دهد.
یکی از نشانه‌های پارگی تسمه دینام سفت شدن فرمان هیدرولیک است. بنابراین باتوجه به اینکه این قطعه جزو قطعات مصرفی خودرو است بهتر است با توجه به جدول زمان بندی در دفترچه راهنما خودرو و یا مشاهده نشانه‌ها و عیوب بر روی تسمه آن را تعویض نمایید. یکی از این نشانه‌ها صدای قیژ قیژ تسمه دینام در هنگام روشن شدن موتور و یا زمان شتاب گیری آن است.

بهترین زمان تعویض تسمه دینام:

تسمه دینام اغلب بین ۶۰ هزار و ۹۰ هزار کیلومتر پیمایش خودرو دچار نقص فنی و توصیه می‌ شود که آن را قبل از فرا رسیدن این مسافت عوض کنید.

خطرات پاره شدن تسمه دینام :

 از کار افتادن فرمان هیدرولیک ، دینام ، واتر پمپ ، کمپرسور کولر ، و در برخی موارد پیش آمده که تسمه دینام پاره شده و دور فولی سر میلنگ پیچده است و باعث رد کردن یا پاره شدن تسمه تایم شده که خسارتی چند برابر به مالک خودرو زده است.

معرفی تولید کننده:

شرکت پاور گریپ گیتس (Gates Corporation) یکی از برند‌های معتبر جهانی است که در تولید تسمه‌های انتقال نیرو ( تسمه تایم، تسمه دینام، هیدرولیک...)، واتر پمپ، کیت تسمه تایم و محصولات هیدرولیکی مانند انواع شلنگ‌های هیدرولیکی و کوپلینگ فعالیت دارد.  این شرکت در سال 1911 توسط چارلز گیتس در دنور آمریکا تاسیس شد.

استفاده از تکنولوژی روز و به کارگیری نیروی متخصص موجب شد تا محصولات این شرکت امریکایی به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار گیرد. از این رو عامل‌های فروش این شرکت در نقاط مختلفی از جهان از جمله آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا، آسیا، استرالیا و خاورمیانه قرار دارند.یکی از برنامه‌های مهم و اساسی این شرکت تحقیق و بررسی و تولید مواد مهندسی شده است تا بتواند عملکرد محصولات خود را بهبود ببخشد.

مشاهده ادامه توضیحات
خودروهای سازگار

این محصول با خودروی شما سازگار نیست؟

اگر این کالا با خودروی شما طبق جدول بالا سازگار نیست می توانید با انتخاب خودروی خود از بین سایر محصولات مرتبط کالای منطبق با خودروی خود را انتخاب نمایید.

مشخصات فنی
مشخصات فنی
تولیدکننده گیتس (GATES)
گروه کالا موتوری، تسمه
تعداد شیار 6
طول تسمه 181.8 cm
کشور سازنده اتحادیه اروپا
حمل و نقل
وزن بسته 315.00 گرم
هزینه ارسال کل کشور رایگان می‌باشد
شهر تهران پیک فروشگاه
سایر شهرها
پست پیشتاز
ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
پیگیری سفارش
ثبت نام یادآوری رمز ورود خروج