جستجو بر اساس خودرو

  • اسپری تمیز کننده و محافظ داشبورد مادرز (MOTHERS)

اسپری تمیز کننده و محافظ داشبورد مادرز (MOTHERS)

تولید کننده مادرز(MOTHERS)
کد محصول: 5305
موجودی: در انبار
قیمت کالا 49,000 تومان
حمل رایگان +100 هزار
پرداخت در محل
امکان عودت کالا
تضمین اصالت
سفارشات خاص
توضیحات

معرفی محصول:

اسپری تمیز کننده و محافظ داشبورد مادرز، یکی از پرفروش ترین محصولات این شرکت معتبر است. این محصول به گونه ای فرموله شده است که استفاده از آن باعث حفاظت و نگهداری از سطوح لاستیکی، وینل و پلاستیک به مدت 30 روز می‌شود. این اسپری محافظ خوبی در برابر  اشعه UV است زیرا به دلیل تابش مستقیم نور خورشید بر روی سطوح لاستیکی و پلاستیکی موجب خشک شدن و در نتیجه ایجاد ترک بر روی این سطوح به خصوص داشبورد می شود. ساختار این محلول موجب حفظ و نگهداری سطح داشبورد، سپرها، تریم و تایرها می‌شود. این محافظت تنها به معنی ایجاد یک پوشش روغنی نمی‌باشد بلکه محافظت در برابر اوزون، دود سیگار و همچنین ایجاد یک لایه محافظ بسیار قوی در برابر اشعه های مضر نور خورشید است. 

مورد استفاده:

اسپری تمیز کننده و محافظ داشبورد مادرز قابل استفاده برای سطوح پلاستیکی، لاستیکی و وینل است. سپرها، داشبورد، تایرها و تریم داخل و خارج از جمله موارد مصرف این محصول است. 

روش مصرف:

1. محلول را روی پارچه حوله ای و یا حوله مایکروفایبر اسپری کنید.

2. با حرکت یکنواخت و دایره ای روی سطح مورد نظر را بکشید.

3. کمی صبر کنید تا محلول به طور کامل در داخل سطح نفوذ کند.

4. با طرف تمیز حوله دوباره روی سطح مورد نظر را بکشید تا سطح کاملا تمیز شود.

پیشنهاد می شود برای اعمال این محصول از حوله مایکروفایبر مادرز استفاده کنید تا هیچ گونه خط و خشی متوجه سطح مورد نظر نشود. زیرا استفاده از حوله های نامرغوب و غیر استاندرد ممکن است باعث بروز خط وخش بر روی سطوح پلاستیکی شود.معرفی تولید کننده :

شرکت مادرز در سال 1995 در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه می کنیم.

مشاهده ادامه توضیحات
مشخصات فنی
مشخصات فنی
تولیدکننده مادرز(MOTHERS)
مناسب برای داشبورد و سطوح پلاستیکی و لاستیکی
کاربرد تمیز کننده و محافظ
حجم 118 میلی لیتر
نوع اسپری
کشور سازنده آمریکا
حمل و نقل
وزن بسته 168.00 گرم
هزینه ارسال مطابق با تعرفه روش حمل
شهر تهران پیک فروشگاه
سایر شهرها
پست پیشتاز
ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
پیگیری سفارش
ثبت نام یادآوری رمز ورود خروج